سمعک های ریسوند
قیمت سمعک دیجیتال

قیمت سمعک دیجیتال | قیمت خرید انواع سمعک

قیمت سمعک دیجیتال

قیمت سمعک دیجیتال با توجه به انواع برند ها متفاوت می باشد .انواع سمعک دارای قیمت های متفاوتی می باشد  و این قیمت ها  با توجه به برند های مختلف ، تکنولوژی های به کار رفته در سمعک ، نوع سمعک ، کیفیت صدا و سایز آن دارد . اگر به تازگی دچار اختلالات و کم شنوایی گوش شده اید و این مشکل شما توسط یک متخصص شنوایی و ادیولوزیست بررسی شده و برایتان سمعک تجویز کرده اند ،حتما می خواهید قیمت سمعک دیجیتال را بدانید .به این منظور لازم است به مراکز یا فروشگاه های عرضه سمعک مراجعه نمایید تا بتوانید بهترین و مناسب ترین سمعک را برای خود انتخاب نمایید حتی معیار شما می تواند انتخاب سمعک بر اساس بودجه خودتان باشد . ما در کلینیک سمعک قلهک با کیفیت ترین سمعک ها را به شما ارائه می دهیم و تضمین می کنیم که سمعک های موجود در کلینیک ما دارای بهترین خدمات پس از فروش و پشتیبانی نیز هستند . برای اطلاع از قیمت سمعک دیجیتال با ما تماس بگیرید یا به صورت حضوری به کلینیک ما مراجعه فرمایید .سمعک ها دستگاه های پزشکی پیشرفته ای هستند که بایستی به دقت تجویز و تنظیم شوند بنابراین برای حداکثر بهره وری از سمعک و جلوگیری از هرگونه آسیب به سیستم شنوایی، روند تجویز و تنظیم سمعک بایستی توسط متخصص شنوایی با تجربه صورت گیرد.

قیمت سمعک دیجیتال با بیمه

 کلینیک شنوایی سنجی و سمعک قلهک مجموعه ای از سمعک های معتبر از برند های معروف مثل زیمنس آلمان، ویدکس دانمارک، اتیکن دانمارک، فوناک سوئیس، استارکی آمریکا و یونیترون کانادا را برای شما عزیزان عرضه می دارد . تمامی این برند ها دارای مدلهای دیجیتالی هم هستند . برای اطلاع از قیمت سمعک دیجیتال و مشاهده ی انواع مدلهایی که می تواند برای شما با توجه به میزان کم شنوایی ، نوع شغل شما ، سن شما و سلیقه ی شما و البته میزان بودجه ای که در نظر دارید ، به صورت حضوری تشریف آورید تا راهنمایی های لازم در اختیارتان قرار گیرد . قیمت سمعک دیجیتال با استفاده از بیمه تا حدی کاهش یافته  و هر نوع بیمه پایه اعم از تامین اجتماعی، خدمات درمانی و سلامت مبلغ تعیین شده برای سمعک را تحت پوشش قرار می‌دهد . بنابراین اگر دارای دفترچه بیمه هستید می توانید از ان استفاده نمایید و قیمت سمعک دیجیتال برای شما کاهش می یابد .برای اطلاع از قیمت حدودی انواع سمعک به این صفحه مراجعه نمایید  << قیمت سمعک دیجیتال >>

قیمت انواع سمعک

.

قیمت سمعک فوناک

قیمت سمعک های فوناک حداقل از  ۹۶۰/۰۰۰ تومان شروع شده و تا بالای ترین رده که قیمت آن ۷/۰۰۰/۰۰۰۰ تومان می باشد.

سمعک های فوناک که ساخته شده یک کمپانی معروف می باشد که امروزه با تکنولوژی که در ساخت سمعک های خود ایجاد کرده در بازار رونق چشمگیری گرفته است و میتوان گفت یکی از برند های معتبر در این زمینه میباشد که در اینجا قیمت های این برند را مشاهده نمودید.

.

قیمت سمعک ویدکس

قیمت سمعک های ویدکس از کمترین  ۱/۱۰۰/۰۰۰ تومان  و  بالای ترین قیمت آن ۶/۰۹۰/۰۰۰ تومان می باشد.

سمعک های ویدکس که از نام آن مشخص است که چقدر معروف است یکی از با کیفیت ترین سمعک های موجود میباشد که در بسیاری از کشور ها عرضه و نمایندگی فعال دارد که باعث رضایت بیشترین مشتریان خود قرار گرفته است که این یک موفقیت برای این کمپانی به حساب میاید.

قیمت سمعک اتیکن

پایین ترین قیمت سمعک اتیکن از ۱/۰۰۰/۰۰۰ تومان شروع شده و  بالا ترین  آن ۸/۵۰۰/۰۰۰ تومان بسته به رده این سمعک می باشد.

سمعک های اتیکن که کمپانی سازنده آن از دانمارک شروع به فعالیت نموده است و دو دهه گذشته پیشرفت چشمگیری داشته است .سمعک اتیکن با سرعت سمعک کامل اتوماتیک و همچنین هوش مصنوعی که باعث شده  تکونولوژی های برتری را در ساخت این سمعک ها به کار گیرد .

قیمت سمعک زیمنس

قیمت سمعک زیمنس در پایین ترین رده آن  ۱/۷۸۰/۰۰۰ تومان شروع شده و تا بالای ترین رده قیمت ۷/۵۰۰/۰۰۰ تومان می باشد.

سمعک زیمنس که تارخچه آن بر میگردد به ۱۳۰ سال قبل و تا به امروز برای بهبود بخشیدن به ساخت سمعک های با کیفیت ، کمپانی سمعک زیمنس کوشیده است و توانسته بالاترین رضایت را از استفاده ازاین سمعک ها کسب کند به صورتی که این سمعک ها با کیفیت بالای صدا با سایر برند ها رقابت می کنند .

قیمت سمعک استارکی

سمعک های استارکی حداقل از ۱/۱۴۰/۰۰۰ تومان شروع شده و تا بالای ترین رده که قیمت آن ۸/۶۰۰/۰۰۰ تومان می باشد.

سمعک استارکی که میتوان گفت در بازار سمعک یکی از با کیفیت ترین سمعک ها به شمار میرود که در طبیعی بودن صدای محیطی بسیار بی نظیر میباشد و تکنولوژی بالای در ساخت این سمعک ها به کار گرفته شده است و مدل های متنوع و زیبایی در بازار موجود میباشد از این کمپانی معروف میباشد.

قیمت سمعک یونیترون

سمعک های یونیترون که یکی از بهترین انواع سمعک میباشد در رنج قیمت ۱/۳۰۰/۰۰۰ تومان شروع شده و تا ببیشترین قیمت آن در بالاترین رده ۷/۰۰۰/۰۰۰ تومان می باشد.

سمعک های یونیترون که در بیش از ۲۰ کشور نمایندگی و در ۴۵ کشور عرضه میگردد. این کمپانی با ساخت سمعک یونیترون بر طبق استاندارد های جهان پیشرفت زیادی در بازار سمعک داشته است که میتوان به کیفیت خوب و بالای این سمعک  اشاره ای کرد و در اینجا قیمت های این سمعک را مشاهده می نمایید.

قیمت سمعک برنافون

سمعک های برنافون حداقل از ۱/۱۰۰/۰۰۰ تومان شروع شده و تا بالای ترین رده که قیمت آن ۵/۱۰۰/۰۰۰ تومان می باشد.

فروش سمعک در تهران

قیمت سمعک نامرئی

سمعک های نامرئی یکی از پر طرفدار ترین سمعک های حال حاضر هستند و به دلیل خاصیتشان یعنی پنهان بودن ،سمعک نامرئی نامیده میشوند . این نوع سمعک در برند ها و تکنولوژی های مختلفی عرضه می شود که قیمت سمعک نامرئی نیز دقیقا بر اساس تکنولوژی به کار رفته در آن مشخص می شود که از ۶۰۰ هزار تومان شروع می شود .

خرید سمعک

اگر از دیگران میخواهید که گفته های خود را تکرار کنند و یا صدای تلوزیون را بیش از حد بلند میکنید و یا اینکه بعضی از صداهایی را که تا به حال به راحتی میشنیدید را در حال حاضر به سختی میشنوید ،ممکن است که شما دچار افت شنوایی شده باشید . بهتر است که در اسرع وقت به کلینیک شنوایی سنجی برای انجام تست های شنوایی مراجعه نمایید . ممکن است که به دلیل افت شنوایی نیاز به خرید سمعک داشته باشید . در صورت تمایل می توانید از خدمات مشاوره خرید سمعک  کلینیک شنوایی سنجی سمعک قلهک استفاده نمایید . همچنین کلینیک سمعک قلهک می تواند دقیق ترین تنظیم سمعک را با استفاده از دستگاه پیشرفته REM  انجام دهد .

Summary
آرزو بیگدلی
Article Name
آرزو بیگدلی
Description
قیمت خرید انواع سمعک و قیمت انواع سمعک دیجیتال و همپچنین قیمت انواع برند ها مانند سمعک فوناک ،زیمنس ،ویدکس ،اتیکن ،یونیترون و غیره و همچنین قیمت سمعک نامریی
آرزو بیگدلی
Publisher Name
آرزو بیگدلی
Publisher Logo