سمعک های ریسوند

لوازم جانبی سمعک های اتیکن

سمعک های اتیکن در انواع گوناگون توسط کلینیک سمعک قلهک ارائه می گردد. این سمعک ها از لحاظ پنهان بودن و راحتی به انواع زیر تقسیم بندی شده اند. برای اطلاع از ویژگیهای هر کدام از این سمعک ها روی آن محصول کلیک کنید. (سایت تولید کننده)

 

لوازم جانبی اتیکن

جرم گوش شایعترین دلیل برگشت سمعک برای تعمیر می باشد. به همین علت، همه سمعک های داخل گوشی Oticon به این سیستم مجهز شده اند. این سیستم امکان تمیز نگهداشتن سمعک را به راحتی فراهم می کند. بدین منظور کمپانی اتیکن، سیستم های مختلف محافظتی را طراحی نموده که شما با توجه به نیازتان می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید.

No Wax
آسیب های ناشی از ورود جرم گوش در سمعک های داخل گوشی باعث از کار افتادن سمعک و نارضایتی مصرف کننده و ادیولوژیست می شود. ورود جرم به رسیور سمعک های داخل گوشی باعث کاهش کیفیت صدای سمعک و حتی ممکن است به سمعک آسیب های جدی برساند. به همین دلایل سیستمی به نام Nowax طراحی شده که بخوبی از ورود جرم گوش به داخل سمعک جلوگیری می کند و در نتیجه ارجاع سمعک ها را برای تعمیر کاهش می دهد.
بدین ترتیب فرد استفاده کننده می تواند سمعک را بدون نیاز به تمیز کردن روزمره، مدت طولانی استفاده کند و هرگاه جرم گوش Nowax را مسدود کند Nowax جدیدی استفاده شود . این فیلترهای Nowax، یکبار مصرف هستند و با توجه به استفاده آسانی که دارند، خود فرد استفاده کننده قادر به تعویض آنها می باشد.
استفاده از فیلترهای Nowax بسیار ساده و آسان می باشد. بطوریکه فیلتر استفاده شده به راحتی بیرون می آید و فیلتر جدید به آسانی جایگزین می شود.

جزييات بيشتر …

Micro WaxBuster
این فیلتر محافظ در برابر جرم گوش، توسط متخصص سمعک قابل تعویض می باشد و بیشتر برای افرادی مناسب است که بتوانند نحوه تمیز نگه داشتن آن را بخوبی انجام دهند.

روش تمیز کردن فیلتر Micro Wax Buster:

  1. اگر به نوک سمعک مقداری از جرم گوش چسبیده باشد، ابتدا آن را با یک دستمال تمیز و خشک، پاک کنید.
  2. صفحه تمیز کننده را طوری باز کنید که روی خاکستری رنگ آن رو به بالا باشد. نوک سمعک را بطور عمودی روی این صفحه فشار دهید.
  3. سپس در حالیکه سمعک را روی صفحه فشار می دهید، حدود ۵ cm آنرا روی صفحه بکشید.این کار را چندین بار انجام دهید تا جرم داخل این فیلتر بیرون بیاید.
  4. نگران محکم فشار دادن سمعک نباشید، سمعک شما آسیبی نخواهد دید. ۴) تمیز کردن سمعک را هر روز انجام دهید.

WaxBuster
این فیلتر نیز مانند فیلتر Micro Wax Buster عمل می کند ولی از نظر اندازه کمی بزرگتر می باشد و به دلیل اندازه بزرگترش کمتر با جرم گوش مسدود می شود. تمیز کردن روزانه این فیلتر مانند Micro Wax Buster توصیه می شود.