سمعک های ریسوند

لوازم جانبی سمعک های ویدکس

کمپانی ویدکس در سال ۱۹۵۶ میلادی به کوشش آقایان توفلم و وسترمن در کشور دانمارک تاسیس شد و هم اکنون در بیش از ۱۵۰ کشور جهان دارای نمایندگی توزیع محصولات و خدمات پس از فروش می باشد. این شرکت سمعک های هوشمن پیشرفته را در انواع گوناگون طراحی و تولید می نماید. این سمعک ها با توجه به قابلیتها و نیاز متقاضیان توسط کلینیک سمعک قلهک در اختیار قرار می گیرد. (سایت تولید کننده)

 

لوازم جانبی و ملحقات DEX

مجموعه ملحقات DEX در سه مدل RC-DEX، M-DEX و TV-DEX ویژه سمعک های WIRELESSبوده و از طریق بلوتوث ، بین دو سمعک یا سمعک و سایر وسایل صوتی ارتباط برقرار می کنند.

 

RC-DEX (ریموت کنترل ویژه سمعک های Wireless) : ریموت کنترل های بسیار ظریف با عملکرد بسیار آسان بوده که دارای دو کلید برای افزایش یا کاهش صدا و یک کلید در وسط برای تغییر برنامه می باشند. بنابراین کاربران به راحتی قادرند از RC-DEX استفاده کنند.

M-DEX (رابط بلوتوث موبایل و سمعک WIRELESS): رابط بلوتوث بین موبایل و سمعک بوده ودر هنگام مکالمه تلفنی ، صدای موبایل را از طریق بلوتوث به سمعک منتقل می کند. در نتیجه مکالمه تلفنی به راحتی انجام شده و درک گفتار فرد به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. M-DEX همانند تلفن همراه قابلیت پذیرش یا رد تماس تلفنی را نیز دارد . علاوه بر آن با برخورداری از کلید میکروفون خاموش (ROOM OFF)این امکان میسر است تا میکروفون سمعک در هنگام مکالمه تلفنی موقتا” غیرفعال شده و تنها سیگنال تلفن را دریافت کند و در نتیجه بهترین شرایط مکالمه تلفنی فراهم گردد.

TV-DEX (رابط بلوتوث تلویزیون و سمعک WIRELESS): بهترین رابط wireless بین تلویزیون وسمعک بوده و با استفاده از آن فرد قادر است صدای تلویزیون را بدون پژواک و با کیفیت عالی از طریق سمعک دریافت کند. اجزاء ریموت آن شامل کلید روشن / خاموش ، ولوم و کلید میکروفون خاموش (ROOM OFF) است. هنگامی که کلید ROOM OFF فعال شود ، موقتا” میکروفون خاموش شده و سمعک تنها صدای تلویزیون را دریافت می کند . قابل ذکر است فرد می تواند صدای تلویزیون را برای خود ، بدون ایجاد مزاحمت برای سایرین کم و یا زیاد نماید.