سمعک های ریسوند
مشاوره سمعک اتیکن مدل سینکرو

امکانات بیشترجهت مشاوره سمعک سینکرو

سمعک سینکرو

برای مشاوره بهتر سمعک سینکرو و همچنین تنظیم دقیق و راحت آن، اطلاعاتی از قبیل زیر برای شما فراهم شده است:
  • Genie 6 نرم افزار تنظیمی

این نرم افزار امکاناتی را مانند صدا سازها، تصاویر و روش های مشاوره ای eCAPS برای معرفی و تنظیم بهتر سینکرو در اختیار شما قرار می دهد. همچنین در قسمت Fine-Tuning می توانید از راهنمائی های فوق العاده و کارآمدی جهت تنظیم بهینه سمعک سینکرو استفاده کنید.

نرم افزار تنظیم سمعک اتیکن سینکرو

  • Syncro Live
 نرم افزار Genie 6 ، قسمت جدیدی به نام Syncro Live وجود دارد که نشان می دهد پس از تنظیم سمعک، تکنولوژی هوش مصنوعی سینکرو چگونه به تغییرات صوتی پیرامون فرد پاسخ می دهد.

از این امکان در جلسه مشاوره برای نشان دادن فواید این سمعک می توان استفاده کرد.

  • نرم افزار eCAPS

نرم افزار eCaps یک روش مشاوره ای مناسب از طریق کامپیوتر است. این نرم افزار ترکیبی از کتابچه مشاوره Caps و نرم افزار مشاوره سمعک سینکرو (Syncro Cousnselling) و همچنین تجربه های ارزشمند ادیولوژیست های توانمند، می باشد.

این نرم افزار به شما امکان می دهد تا به همراهی بیمارتان ، نیازهای شنیداری وی را پیدا کنید و با روشی علمی سمعکی را برای او انتخاب کنید که بتواند خواسته های وی را برآورده سازد و نهایتاً به جلب رضایت او کمک کند.

مطالعات کلینیکی از چندین کشور دنیا

مطالعات و تحقیقات از سراسر دنیا در سال ۲۰۰۵ حاکی بر این است که سمعک سینکرو توانسته تمامی نیازهای کاربران این سمعک را بخوبی برآورده سازد. ۹۲% افرادیکه در این تحقیقات شرکت داشتند رضایت کامل خود را از این سمعک ابراز کردند و بیان کردند که با سینکرو درک گفتار بسیار مطلوبی در محیط های شنوایی مختلف داشته اند.

این مطالعه در ۱۲۱ کلینیک شنوایی در ۸ کشور مختلف انجام شد و ۱۱۹ نفر افرادی بودند که برای اولین بار از سمعک استفاده می کردند و ۱۸۳ نفر نیز سابقه استفاده از سمعک را داشتند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of