سمعک های ریسوند
ریموت کنترل سمعک فوناک

انواع ریموت کنترل سمعک فوناک

myPilot
این دستگاه در حقیقت یک ریموت کنترل دو سویه است که هم می تواند اطلاعات و دستورات را به سمعک بفرستد و هم می تواند اطلاعات را از سمعک دریافت کند. بدین معنی که در نقش ریموت کنترل، دستور تغییر ولوم یا برنامه را به سمعک ارسال می کند و در نقش دریافت کننده اطلاعات، برنامه یا ولوم فعلی سمعک و حتی وضعیت باتری و شماره سریال را نمایش می دهد. این اتاق فرمان کوچک، LCD رنگی دارد و به امکانات تنظیم ساعت و تاریخ و همچنین ساعت زنگدار مجهز است. این وسیله با تمام سمعک های گروه CORE سازگار است.

KeyPilot
KeyPilot یک ریموت کنترل ظریف است که به شکل جا کلیدی طراحی شده است. در صورت داشتن دو سمعک، KeyPilot دستورات تغییر ولوم یا برنامه را به صورت دو گوشی اعمال می کند. این ریموت کنترل دو رنگ دارد و جلد آن به انتخاب کاربر قابل تعویض است.

WatchPilot
ریموت کنترلی است که درون یک ساعت مچی زیبا جاسازی شده است. در صورت دو گوشی بودن سمعک، این ریموت کنترل دستورات تغییر ولوم و برنامه را به صورت دو گوشی اعمال می کند. WatchPilot در دو رنگ نقره ای و مشکی موجود است. برای آگاهی از سازگار بودن این وسیله با سمعک خود، لطفا با کارشناس شنوایی خود مشورت کنید.

Pilot One
Pilot One ریموت کنترلی است که به طور خاص برای سمعک های گروه Spice Generation ارائه شده است.Pilot One بر ضروریات تاکید می کند و به گونه ای طراحی شده که حداکثر کارایی و راحتی کار را فراهم کند.سادگی هوشمندانه و طراحی ارگونامیک این دستگاه موجب شده که Pilot One ریموت کنترلی پرطرفدار باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of