سمعک های ریسوند
اکوستیگ گوش باز آداپتو اتیکن

اکوستیک گوش باز سمعک آداپتو

اکوستیگ گوش باز آداپتو اتیکناکوستیک گوش باز سمعک آداپتو چیست؟

عمدتاً مردم به علت اثر انسداد و سوت زدن سمعک از استفاده آن امتناع می کنند.

آداپتو سیستم بسیار مؤثری را برای غلبه بر این معضلات ارائه داده است.

سیستم اکوستیک گوش باز

 

سیستم اکوستیک گوش باز سمعک اداپتو

صدای با کیفیت واضح و طبیعی بدون تاثیرات جانبی

انسداد گوش توسط سمعک بسیاری از مشخصات شنوایی طبیعی را از بین می برد، ولی چون از فیدبک صوتی ممانعت نموده و همچنین مانع از نشت فرکانس های بم به بیرون از گوش می شود، تا کنون به عنوان یک استاندارد عملی قابل قبول بوده است.

اکوستیک گوش باز آداپتو یک سیاست جدید در فیتینگ های معمول است که برای اولین بار به طور عملی امکان فیتینگ گوش باز را بدون مشکل فیدبک فراهم می آورد. در نتیجه فرد صدای خود را طبیعی تر درک کرده و کیفیت کلی صوت نیز بهتر می شود.

اکوستیک گوش باز سمعک آداپتو

اکوستیک گوش باز مشتمل بر چهار اصل می باشد.

سیستم کنترل فیدبک بسیار قوی و پویا

اتیکن بر اساس تکنولوژی پردازش دیجیتال، سیستم حذف فیدبک بی نهایت مؤثر و پیشرفته ای را ابداع نموده است. این سیستم به طور فعال وضعیت سمعک را کنترل و فیدبک را حذف می نماید. سیستم حذف پویای فیدبک طوری طراحی شده که نسبت به تغییرات محیط اطراف واکنش نشان داده تا فرد در تمامی شرایط و وضعیت های شنیداری، گفتار را با کیفیت مطلوبی دریافت کند. تمام عملیات حذف پویای فیدبک غیرقابل شنود است و باعث می شود تا شنیدن راحت تر و طبیعی تر انجام شود.

در سیستم حذف پویای فیدبک بر خلاف سیستم Feed Back Manger کاهش در بهره سمعک رخ نمی دهد و بنابراین فهم گفتار و قدرت شنیدن تحت تاثیر قرار نمی گیرد.

مصرف باتری کم

با بکارگیری جدیدترین فن آوری به شکل پلات فورم، مصرف باتری در پایینترین حد قرار گرفته است و از آنجا که این سیستم ۱۰۰% اتوماتیک است نیازی به هیچگونه اندازه گیری و کالیبراسیون ندارد.

تاخیر کوتاه مدت در پردازش اصوات

پردازش سریع و کوتاه مدت اصوات

امروزه در سمعک های دیجیتال، الگوریتم های بسیار پیشرفته پردازش سیگنال صوتی به کار رفته است که این روند پردازش در برگیرندۀ زمان های پردازش طولانی مدتی می باشد.

زمان پردازش آداپتو بسیار کوتاه است و در ایجاد مفهوم آکوستیک گوش باز مشارکت می کند. در حین بکارگیری ونت بزرگتر یا بازتر صدایی که از طریق ونت به گوش می رسد، باید با پیام واصله به گوش از طریق سمعک همزمان باشد که این امر در سمعک آداپتو در نظر گرفته شده است.

جبران بهره در فرکانس های بم

نرم افزار Genie به طور اتوماتیک بهره لازم در فرکانس بم را که برای جبران نشت این فرکانس ها ناشی از قالب های غیر انسدادی بکار می رود محاسبه می کند. این محاسبات جبرانی بطور سریع و ساده انجام می شود.

ونت گذاری گوش واقعی.

امکان ایجاد ونت با سایزهای بزرگتر

عملکرد عالی سیستم حذف پویای فیدبک اجازه می دهد تا در فیتینگ آداپتو بتوان از ونت بزرگتری استفاده کرد و اثر انسداد را تا حد زیادی کاهش داد.

فیتینگ سمعک پشت گوشی آداپتو به کمک قالب باز در حال حاضر برای اکثر افراد توصیه می شود. انواع داخل گوش آن نیز با ونت های بسیار بزرگتری نسبت به قبل ساخته می شوند.

اطلاعات اکوستیک گوش باز اداپتو

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of