سمعک های ریسوند
با کیفیت ترین سمعک

با کیفیت ترین سمعک

با کیفیت ترین سمعک برای کودکان

کودکان نیز به دلایل مادرزادی و ارثی و یا اکتسابی می توانند دچار عارضه ی کم شنوایی گوش شوند ، در این صورت لازم است تا مناسب ترین و با کیفیت ترین سمعک برای رفع مشکل آنان تجویز شوند به طور معمول  برای درمان کم شنوایی گوش کودکان انواع سمعک های پشت گوشی توصیه می شود زیرا با افزایش سن کودکان به راحتی اندازه ی گوش مجددا برای قالبگیری گرفته می شود و نیاز نیست که با توجه به سن آنها مدام سمعک تعویض گردد .قالب های سمعک از مواد نرمی ساخته می شود که  برای پوست لطیف گوش کودکان مشکلی ایجاد نمی کند . با کیفیت ترین سمعک برای کودکان سمعک های پشت گوشی هستند که از نوع دیجیتال می باشند و دارای رنگ بندی متناسب با رنگ پوست کودک و یا رنگهای شاد و جذاب هستند و برای انواع افت شنوایی با درجات مختلف تجویز می شوند . با افزایش سن کودک و بنا به خواسته و تمایل خود وی می توان از مدلهای جدید و با کیفیت ترین سمعک ای داخل گوشی و نامریی استفاده نمود .

با کیفیت ترین سمعک های دیجیتال و هوشمند

– سمعک های نامرئی از نوع IIC این نوع سمعک ها از کوچکترین سمعک های داخل گوشی هستند که در عمق کانال گوش قرار می گیرد و برای انواع خفیف کم شنوایی گوش استفاده می شوند .

– یکی دیگر از با کیفیت ترین سمعک  ها ، سمعک کاملا داخل کانال (CIC) می باشد که  در داخل کانال گوش قرار می گیرد و تقریبا نا مرئی است .و برای انواع افت شنوایی های خفیف تا شدید کاربرد دارد .

– سمعک داخل کانال (ITC) در بخش پایینی لاله ی گوش قرار می گیرد و تقریبا لاله ی گوش را می پوشاند .این نوع سمعک دارای میکروفن جهت دار برای درک بهتر گفتار در محیط های پر سر و صدا و ولوم کنترل می باشد .

– سمعک فول شل یا داخل گوش (ITE) یکی از با کیفیت ترین سمعک  های دیجیتالی هست که البته اندازه ی آن بزرگتر از بقیه می باشد ، دارای عمر باتری طولانی تری است زیرا اندازه ی باتری آن نیز بزرگتر است .

با کیفیت ترین سمعک های پشت گوشی

سمعک پشت گوشی مدل  (BTE) در بالای لاله ی گوش قرار می گیرند و با یک لوله به قالب داخل کانال گوش متصل می گردند و کاملا نامریی می باشد و زیبایی گوش را نیز کم نمی کند . مخصوصا برای بانوان گزینه ی بسیار خوبی است .

– سمعک پشت گوشی کوچک با لوله باریک (Mini BTE) این سمعک  از کوچکترین و با کیفیت ترین سمعک  های پشت گوشی است که کاملا در پشت گوش پنهان می گردد، کانال گوش مسدود نمی شود وفرد استفاده کننده  احساس طبیعی در گوشهای خود دارد .

– مدل رسیور در گوش (RITE) که بسیار کوچک در پشت گوش و رسیور یا بلندگوی آنها در داخل کانال قرار می گیرد که توسط یک لوله ی بسیار باریک به سمعک متصل می گردد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of