سمعک های ریسوند
خرید سمعک دیجیتال

خرید سمعک دیجیتال

خرید سمعک دیجیتال

سمعک دیجیتال یکی دیگر از انواع سمعک های جدید است که امروزه به بازار عرضه شده و بسیار متفاوت از سمعک های قدیمی می باشد. خرید سمعک دیجیتال نیز مرسوم شده است و بیشتر کسانی که نیاز به یک سمعک دارند ، به دنبال انواع مدلهای سمعک دیجیتالی می باشند . با ورود این نوع سمعکها رضایت مندی بیماران بسیار بیشتر شده زیرا در انواع سایز ها ورنگها و با کیفیت ها و قابلیت های گوناگون در دسترس همگان می باشد .هم چنین استفاده از تکنولوژی های جدید در این نسل موجب افزایش قابلیت ها و کاربردی تر شدن این وسیله شده است از اینرو خرید سمعک دیجیتال را به مبتلایان به کم شنوایی پیشنهاد می نماییم .لازم به ذکر است که سمعک های دیجیتال از طریق کامپیوتر و دستگاه های مخصوص قابل تنظیم و برنامه ریزی هستند و در درون آنها مدارات پردازشی قرار گرفته است.به هرمیزان که پردازشگر موجود در این سمعک ها پیشرفته تر باشد ، از تعداد باند ها و کانالهای بیشتری برخوردار است و پس از خرید سمعک دیجیتال توسط بیمار ، ادیولوژیست می تواند به اسانی و با دقت کامل تنظیمات سمعک را انجام دهد و بر حسب نوع نیاز فرد مبتلا به کم شنوایی تمامی پارامتر ها را تنظیم نماید .

با خرید یم سمعک دیجیتالی صاحب یک دستگاه هوشمند خواهید شد که همانند یک سیستم کامپیوتری دارای یک پردازشگر می باشد ، این پردازشگر می تواند اصوات ورودی مختلف را تشخیص دهد  و بر اساس تنظیماتی که پس از خرید سمعک دیجیتال ، متخصص شنوایی بر روی سمعک شما ست کرده است صداهای مزاحم را حذف کند و در نهایت شفافیت و رسایی صوت را برای شما پخش نماید و تمامی این موارد در زمانی بسیار کوتاه اتفاق می افتد .

خرید سمعک دیجیتال در تهران

کلینیک شنوایی سنجی و سمعک قلهک ، دارای خدمات فروش سمعک برای بیماران عزیز می باشد ، اگر مبتلا به کم شنوایی گوش شده اید و یا احساس وزوز شدن در گوش خود دارید ، در صورتی که ساکن تهران هستید برای معاینه و انجام آزمایشات شنوایی سنجی به کلینیک قلهک مراجعه نمایید . در صورت لزوم می تواند خرید سمعک دیجیتالی مناسب برای خود را نیز انجام دهید .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of