سمعک های ریسوند
سمعک جدید insio اینسایو

سمعک جدید Insio

سمعک جدید Insio از مجموعه سمعک های Signia

کوچکترین سمعک با کیفیت صدایی بی نظیر

سمعک جدید Insio

زندگی در کنار یکدیگر زیباتر است. جدیدترین سمعک Insio از مجموعه سمعک های signia  به صورت سفارشی، متناسب با آناتومی گوش ومیزان افت شنوایی ساخته می شود. ینابراین شما می توانید بدون نکرانی از ظاهر سمعک خود، از هم نشینی با افرادی که دوستشان دارید لذت ببرید.

علاوه بر طراحی پنهان و کیفیت صدای بی همتا، سمعک جدید Insio اعتماد به نفس کافی برای لذت بردن از لحظات مهم زندگی را برای شما به ارمغان می آورد.

صدایی شفاف همراه با جریان طبیعی صدا

مکالمه ی رو در رو یا با تلفن، به تمرکز و تلاش نیاز دارد. در هر کجا که صدای محیط توجه شما را از شنیدن آنچه که اهمیت دارد منحرف می کند، سمعک Insio برای مقابله با این چالش مجهز شده است.

این سمعک صدای جهتی را تقویت می کند به طوری که به گفتگوی طرف مقابل توجه کنید در حالی که صدای ناخواسته ی پس زمینه را حذف می کند. بنابراین شما می توانید آنچه که مایل به شنیدن آن هستید را در طول روز و در هر موقعیتی بشنوید.

لطفا توجه کنید:

امکانات براساس نوع سمعک متفاوت است. متخصص شنوایی شما در این راستا به شما کمک خواهد کرد.

سمعک جدید insio اینسایو2

 

کاملا مناسب برای برای تماس های تلفنی و موزیک

برخلاف سمعک هایی که در پشت گوش قرار می گیرند. میکروفن سمعک Insio صدا را در داخل کانال گوش دریافت می کند.

این ویژگی این امکان را برای شما فراهم می سازد تا تماس های تلفنی و صدای موزیک را به صورت طبیعی بشنوید. همچنین می توانید از هدفون های روگوشی استفاده کنید. استفاده از سمعک Insio بسیار طبیعی است آنقدر طبیعی که شما وجود سمعک در داخل گوش های خود را فراموش خواهید کرد.

اطلاعات بیشتر در مورد سمعک جدید Insio

راه کار های وزوزگوش Insio

با راه کارهای درمانی منحصر به فرد signia  بر وزوزگوش خود غلبه کنید. برای پی بردن به بهترین راه کار با متخصص شنوایی خود مشورت کنید.

دکمه ی فشاری(اختیاری) بر روی درب باتری

با فشار دادن دکمه بر روی درب باتری شما می توانید برنامه ی شنوایی میزان بلندی صدا را به صورت دستی تغییر دهید.

اپلیکیشن myhearing

مراقب شخصی در هر کجا 

با اپلیکیشن myhearing سفر آسودهی شما با شنوایی بی دردسط، بیش از پیش آسان می شود. این برنامه به شما کمک می کند تا در زمانی کوتاه به سمعک های خود عادت کنید. شما می توانید تمرینات خاص شنوایی را دنبال کنید، از راهنمایی کاربر استفاده کنید و در هر کجا که هستید با متخصص شنوایی شناس خود در ارتباط باشید.

سمعک جدید insio اینسایو1

 

 از کنترل پنهان سمعک خود لذت ببرید.

ریموت کنترل

اپلیکیشن touchcontrol امکان تغییر تنظیمات سمعک insio را به صورت بی سیم فراهم می کند و سمعک شما را مطابق با خواسته ی شما منخصر به فرد می کند.

در صورت نداشتن تلفن هوشمند minipocket به صورت ریموت کنترل بی سیم عمل می کند.

با سمعک جدید insio شنوایی طبیعی را تجربه کنید.

صدای واضخ وشفاف

ویژگی sounf clarity در سمعک های insio  طبیعی ترین صدا در تمام محیط ها را ارایه می دهد. همچنین به شما این امکان را می دهد تا از صدایی واضح و شفاف حتی در محیط های پر سر و صدا لذت ببرید.

درک گفتار در محیط های پر سر و صدا

ویژگی کیفیت گفتار ( speech Quality)  در سمعک های insio با فناوری سرکوب نویز به شما کمک می کند تا در تمام موقعیت ها گفتار را به صورت واضح بشنوید. این ویژگی درک گفتار طرف مقابل را در محیط های پر سر و صدا مانند رستوران یا سالن کنفرانس راحت تر می کند.

تماس های تلفنی

ویژگی TwinPhone در سمعک های insio که توسط minipocket یا اپلیکیشن tochcontrol فعال می شود صدای تماس گیرنده را به هر دو گوش شما منتقل می کند، بنابراین شما می توانید هر وازه را بهتر درک کنید.

شریک زندگی شما برای داشتن اعتماد به نفس و صدای طبیعی

راه کار شنوایی شخصی

سمعک insio به صورت سفارشی مطابق با آناتومی گوش شما ساخته می شود. به منظور دستیابی به سطح بالای ناپیدایی و راحتی، این سمعک به راحتی و نرمی داخل گوش شما می نشیند.

پیچیده اما کوچک

سمعکی بسیار کوچک، مجهز به فناوری پیشرفته برای بالاترین حد از تجربه شنوایی طبیعی است و به صورت بی سیم قابل کنترل است.

مناسب انواع افت شنوایی

مناسب برای انواع افت شنوایی ملایم، متوسط، شدید و عمیق. سمعک insio با تمام این چالش ها مقابله می کند و کیفیت صدای طبیعی را به زندگی شما باز می گرداند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of