سمعک های ریسوند
Motion 13 سمعک جدید شنوایی

سمعک جدید Motion 13

سمعک جدید Motion 13 از مجموعه سمعک های signia

راه کار چند جانبه برای شنیدن صدای طبیعی خود و جریان مستقیم صدا

سمعک جدید Motion 13

مکالمه ای دلنشین به هنگام صرف قهوه، بازی در باغ همراه با کودکان و یا نشستن در بالکن و شنیدن صدای پرندگان، سمعک جدید Motion 13 از مجموعه سمعک های signia به شما این امکان را می دهد تا شنیدن صدای طبیعی را تجربه کنید و جریان صدا را به صورت مستقیم از تلویزیون و گوشی هوشمند به سمعک های شما هدایت می کند.

صدای خود را  با سمعک جدید Motion 13 به صورت طبیعی بشنوید

در حین خواندن کتاب برای کودکتان، گفتگویی ساده و کوتاه با همسایه، به هنگام تماشای عکس ها ی تعطیلات با دوستان، سمعک Motion 13 از مجموعه سمعک های signia به شما این امکان را می دهد تا از تمام لحظات زندگی به بهترین نحو ممکن لذت ببرید.

این سمعک به شما کمک می کند تا صدای خود را متعادل با محیط اطراف دریافت کنید. بدین صورت شما می توانید به هنگام استراحت، مطالعه یا کاوشی بزرگ خارج از منزل از طبیعی ترین تجربه شنوایی با  بالاترین عملکرد لذت ببرید.

لطفا توجه کنید:

امکانات براساس نوع سمعک متفاوت است. متخصص شنوایی شما در این راستا به شما کمک خواهد کرد.

 

از انتقال جریان مستقیم صدا به هنگام تماس های تلفنی، شنیدن موسیقی و تماشای تلویزیون لذت ببرید

جریان صدای تلفن، تلویزیون و موسیقی مستقیما به گوشهای شما هدایت می شود. سمعک Motion 13 شما را به هر آنچه که مهم است متصل نگه می دارد.

از طریق اپلیکیشن myControl شما می توانید صدا را از منابع صوتی به صورت مستقیم به سمعک های خود داشته باشید و سمعک ها را به صورت غیر مستقیم کنترل کنید. تمام آنچه که می خواهید فقط تلفن هوشمند است.

Motion 13 سمعک جدید 2 شنوایی

درباره ی سمعک جدید Motion 13 بیشتر بدانید

اطلاعات بیشتر

تل کویل (انتخابی) در سمعک جدید Motion 13

درب باتری در سمعک های Motion 13 می تواند به تل کویل مجهز شود. در مکان هایی با حلقه ی القایی این امکان را فراهم می کند تا صدای گوینده به وضوح شنیده شود. به سادگی برنامه ی T را در هر کجا که علامت را می بینید انتخاب کنید.

رنگ بندی

طیف وسیعی از رنگ های سمعک Motion 13 مطابق با رنگ طبیعی پوست و مو طراحی شده است. رنگ های موجود بسته به مدل متفاوت است.

اپلیکیشن myHearing

مراقبت شخصی در هر کجا

با اپلیکیشن myHearing سفر آسوده ای با دنیای شنوایی بی دردسر، بیش از پیش آسان می شود. این برنامه به شما کمک می کند تا در زمانی کوتاه به سمعک های خود عادت کنید.

شما می توانید تمرینات خاص شنوایی را دنبال کنید، از راهنمایی کاربر استفاده کنید و در هر کجا که هستید با متخصص شنوایی شناس خود در ارتباط باشید.

اتصال برای کنترل آسان

تلفن

انتقال تماس به سمعک، یه صورت مستقیم از تلفن های هوشمند اپل( و با streamLine Mic از تمام تلفن های هوشمند اندروید) برای راحتی شنوایی.

موسیقی

به موسیقی مورد علاقه  خود که به صورت مستقیم از دستگاه های اپل به سمعک های شما هدایت می شود ( و با streamLine Mic از تمام تلفن های هوشمند اندروید) ، و از تجربه شنوایی لذت ببرید.

تلویزیون

با streamLine TV جریان صوتی را  از تلویزیون به صورت مستقیم به سمعک های خود داشته باشید.

ریموت کنترل

با اپلیکشن mycontrol سمعک Motion 13  را به صورت بی تنظیم کنید.

در نهایت هماهنگی با سمعک جدید Motion 13 از شنیدن صدا لذت ببرید

شنیدن صدای خود

بسیاری از کاربران سمعک به دلیل بلندی و غیر طبیعی بودن صدا، شنیدن صدای خود را دوست ندارند. سمعک Motion 13   به عنوان اولین سمعک در جهان این مشکل را برطرف می کند.

با ویژگی ovp (  پردازش گر صدای کاربر  )، صدای طبیعی خود را همراه با شنیدن بهینه صداها، برای لذت بخش ترین تجربه ی شنوایی طبیعی تجربه کنید.

درک گفتار در محیط های پر سر و صدا

ویژگی کیفیت گفتار ( speech Quality)   در سمعک های Motion 13  با فناوری سرکوب نویز به شما کمک می کند تا در تمام موقعیت ها گفتار را به صورت واضح بشنوید. این ویژگی، درک گفتار طرفرمقابل را در محیط های پر سر و صدا مانند رستوران یا سالن کنفرانس راحت تر می کند.

مکالمه در حین حرکت

طبقه بندی سه بعدی ( ۳D Classifier) سمعک Motion 13   کنترل اتوماتیک  و پیشرفته برای لذت بردن از بالاترین عملکرد شنوایی در تمام محیط ها را فراهم می کند. از نهایت شنوایی حتی در حین جابه جایی لذت ببرید. تنظیمات سمعک به طور اتوماتیک بر اساس داده های حرکتی اپلیکیشن mycontrol تنظیم می شوند.

صدای واضح و شفاف

ویژگی sound clarity در سمعک های Motion 13   طبیعی ترین صدای واقعی در تمام محیط ها را ارایه می دهد.

Motion 13 سمعک جدید 3 شنوایی

تجربه ی شنوایی سمعک سفارشی

سمعک Motion 13   انواع مختلفی از فیتینگ و هندلینگ را فراهم می کند تا به طور کامل متناسب با خواسته ونیاز های شما باشد. بدین ترتیب متخصص شنوایی شما می تواند سمعک را به طور انحصاری برای شما تنظیم کند.

سطح بالای راحتی قرارگیری به وسیله سمعک جدید Motion 13

به عنوان یک سمعم پشت گوشی، سمعک بسیار کوچک Motion 13   به صورت پنهان در پشت گوش های شما قرار می گیرد. طراحی ارگونومیکی این سمعک، راحتی قرار گیری را دوچندان می کند.

مناسب برای انواع افت شنوایی

سمعک Motion 13   و همتای آن Motion 13p  صدای طبیعی زندگی را به شما باز می گرداند و با افت های شنوایی ملایم، شدید ، متوسط و همچنین عمیق مقابله می کند.

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of