سمعک های ریسوند
سمعک جدید pure13 2 شنوایی

سمعک جدید Pure 13

سمعک جدید Pure 13 از مجموعه سمعک های signia

سمعکی پر قدرت برای شنیدن صدای خود به حالت طبیعی در طولانی ترین زمان

سمعک جدید Pure 13

انتخاب طبیعی شما برای شنوایی و عملکرد

با سمعک جدید Pure 13 از مجموعه سمعک های signia هنگامی که در یک جلسه هستید، تماس تلفنی مهمی دارید، به هنگام ارایه ی سخنرانی یا دیدار همکاران به صرف ناهار، شما می توانید طبیعی ترین صدای ممکن را تجربه کنید.

با بهترین قابلیت اتصال، همراه با امکان قرارگیری طولانی مدت بر روی گوشهای شما، در حالی که جریان مستقیم صدا از تلفن هوشمند و تلویزیون یه سمعک های شما هدایت می شود.

صدای خود را به صورت طبیعی بشنوید

موفقیت را با همکاران خود جشن بگیرید، در سخنرانی های شرکت کنید و جلسات کاری برگزار کنید. سمعک Pure 13 از مجموعه سمعک های signia به شما کمک می کند تا راحت و بی دردسر بشنوید.

این سمعک به شما کمک می کند تا صدای خود را با هماهنگی کامل با محیط بشنوید. بدین ترتیب شما می توانید از طبیعی ترین تجربه شنوایی ممکن و بالاترین سطح عملکرد سمعک چه به هنگام نشستن  در دفتر کار و چه به هنگام سفر برای جلسات کاری لذت ببرید.

سمعک جدید pure13 شنوایی

لطفا توجه کنید:

امکانات براساس نوع سمعک متفاوت است. متخصص شنوایی شما در این راستا به شما کمک خواهد کرد.

 

از انتقال جریان مستقیم صدا به هنگام تماس های تلفنی، شنیدن موسیقی و تماشای تلویزیون لذت ببرید

جریان صدا به طور مستقیم از تلفن یا ویدئو کنفرانس به گوشهای شما هدایت می شود. شما می توانید میزان بلندی صدا را در جلسات تنظیم کنید یا به اپلیکیشن مسیر یاب برای انتخاب سریع ترین مسیر برای رسیدن به ناهار  گوش دهید. تمام آنچه که می خواهید فقط تلفن هوشمند شما است.

اپلیکیشن myControl در سمعک Pure 13 اتصال بی نقص و طولانی مدت را در طول روز تا پایان اوقات فراغت برای شما به ارمغان می اورد.

سمعک جدید pure 13 3 شنوایی

درباره ی Pure 13 بیشتر بدانید

اطلاعات بیشتر

راه کارهای وزوزگوش signia

با راه کار های درمانی منحصر به فرد signia بر وزوزگوش خود غلبه کنید. برای پی بردن به بهترین راه کار با متخصص شنوایی خود مشورت کنید.

رنگ بندی

طیف رنگ های طبیعی سمعک Pure 13 مطابق با رنگ طبیعی پوست و مو طراحی شده است. با انتخاب طیف وسیعی از رنگ های متفاوت، سمعک خود را منحصر به فرد کنید. رنگ های موجود بسته به مدل متفاوت است.

اتصال برای کنترل آسان توسط سمعک جدید Pure 13

تلفن

انتقال تماس به سمعک، یه صورت مستقیم از تلفن های هوشمند اپل( و با streamLine Mic از تمام تلفن های هوشمند اندروید) برای راحتی شنوایی.

موسیقی

برای تجربه ی صدایی فوق العاده به موسیقی مورد علاقه خود که به صورت مستقیم به سمعک های شما از دستگاه های اپل ( و با streamLine Mic از تمام تلفن های هوشمند اندروید) انتقال می یابد، گوش دهید.

تلویزیون

با streamLine TV جریان صوتی را  به صورت مستقیم از تلویزیون به سمعک های خود داشته باشید. از طریق اپلیکیشن mycontrol به راحتی می توانید بلندی صدا را تنظیم کنید.

ریموت کنترل

اپلیکشن mycontrol به شما امکان تغییر تنظیمات سمعک را به صورت بی سیم فراهم می کند و سمعک شما را مطابق با خواسته شخصی شما منحصر به فرد می کند.

در صورت نداشتن تلفن هوشمند minipocket به صوورت ریموت کنترل بی سیم عمل می کند.

شنیدن صدای خود در بهترین حالت

بسیاری از کاربران سمعک به دلیل بلندی و غیر طبیعی بودن صدا، شنیدن صدای خود را دوست ندارند. سمعک Pure 13 به عنوان اولین سمعک در جهان این مشکل را برطرف می کند.

با ویژگی ovp (  پردازش گر صدای کاربر  )، صدای طبیعی خود را همراه با شنیدن بهینه صداها، برای لذت بخش ترین تجربه ی شنوایی طبیعی تجربه کنید.

درک گفتار در محیط های پر سر و صدا با سمعک جدید Pure 13

ویژگی کیفیت گفتار ( speech Quality)   در سمعک های Pure 13 با فناوری سرکوب نویز به شما کمک می کند تا در تمام موقعیت ها گفتار را به صورت واضح بشنوید. این ویژگی، درک گفتار طرفرمقابل را در محیط های پر سر و صدا مانند رستوران یا سالن کنفرانس راحت تر می کند.

مکالمه در حین حرکت

سبقه بندی سه بعدی ( ۳D Classifier) سمعک، Pure 13 کنترل اتوماتیک به صورت پیشرفته برای لذت بردن از بالاترین عملکرد شنوایی در تمام محیط ها را فراهم می کند. از نهایت شنوایی حتی در حین جابه جایی لذت ببرید.

تنظیمات سمعک به طور اتوماتیک بر اساس داده های حرکتی اپلیکیشن mycontrol تنظیم می شوند.

صدای واضح و شفاف با سمعک جدید Pure 13

ویژگی sound clarity در سمعک های Pure 13 طبیعی ترین صدای واقعی در تمام محیط ها را ارایه می دهد. همچنین به شما این امکان را می دهد تا از صدایی شفاف  حتی در محیط های پر سر و صدا لذت ببرید.

حداکثر بهره وری انرژی

سمعک Pure 13 از مجموعه سمعک های signia طولانی ترین زمان صوتی را در سمعک های کلاس خود فراهم می آورد. بنابراین شما به راحتی می توانید حواس خود را به مسایل مهم زندگی خود مشغول کنید.

کاملا پیشرفته

سمعک Pure 13 مجهز به ویژگی های پیشرفته، طبیعی ترین صدا را با بالاترین عملکرد شنوایی و قابلیت اتصال را ارایه می دهد.

مناسب برای انواع افت شنوایی

مناسب برای انواع افت شنوایی ملایم، متوسط،عمیق و شدید. سمعک Pure 13 با تمام این چالش ها مقابله می کند و کیفیت صدای طبیعی را به زندگی شما باز می گرداند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of