سمعک های ریسوند

سمعک جدید pure 312

سمعک جدید pure 312  از مجموعه سمعک های signia

کوچک ترین راه کار برای شنیدن صدای طبیعی خود و جریان مستقیم صدا

سمعک جدید pure 312

همراه همیشگی شما در شنوایی طبیعی

به هنگام گفتگو درباره ی نمایشگاه جدید، لذت بردن از یک کنسرت کلاسیک یا تماشای رقص باله، سمعک pure 312 از مجموعه سمعک های signia به شما این امکان را می دهد تا از تمام لحظات زیبای زندگی لذت ببرید و در ان غوطه ور شوید.

با سمعک pure 312 شما می توانید شنیدن صدای طبیعی خود را تجربه کنید با قابلیت اتصال بالا و انتقال مستقیم جریان صدا از تلفن های هوشمند شما.

Pure-312-سمعک جدید4 شنوایی

 

با سمعک جدید pure 312 صدای طبیعی خود را بشنوید

از گفتگویی آزاد پس از بازدید موزه تا هیجان بازدید شهری جدید با انان که دوستشان دارید. سمعک pure 312 به شما این امکان را می دهد تا از دنیای صدا ها لذت ببرید. این سمعک صدای طبیعی شما را با صدای اطراف هماهنگ می کند.

این ویزگی به شما این امکان را می دهد تا شنیدن صدای طبیعی خود را همراه با عملکرد بالای شنوایی حتی به هنگام کشف مقصدی جدید تجربه کنید.

 

لطفا توجه کنید:

امکانات براساس نوع سمعک متفاوت است. متخصص شنوایی شما در این راستا به شما کمک خواهد کرد.

از انتقال مستقیم صدا به هنگام تماس های تلفنی شنیدن موسیقی و تماشای تلویزیون لذت ببرید

به هنگام تماشای اپرای مورد علاقه ی شما جریان صدا به طور مستقیم به گوش های شما اتصال می یابد. شما می توانید میزان بلندی صدا را به هنگام تماشای فیلم جدید با تئاتر کلاسیک در تلویزیون مطابق با میل خود تنظیم کنیدو یا به سرعت صداهای اطراف را ازطریق مسیر یابی اپلیکیشن بشنوید و فقط شما به یک تلفن هوشمند نیاز دارید.

اپلیکیشن mycontrol سمعک pure 312، اتصال عالی از جریان مستقیم صدا را از منابع صوتی همراه با امکان کنترل بی سیم در اختیار شما قرار می دهد.

درباره ی  سمعک جدید pure 312 یشتر بدانید

اطلاعات بیشتر

راه کارهای وزوزگوش signia

با راه کار های درمانی منحصر به فرد signia بر وزوزگوش خود غلبه کنید. برای پی بردن به بهترین راه کار با متخصص شنوایی خود مشورت کنید.

رنگ بندی

طیف رنگ های طبیعی سمعک pure 312 مطابق با رنگ طبیعی پوست و مو طراحی شده است. با انتخاب طیف وسیعی از رنگ های متفاوت، سمعک خود را منحصر به فرد کنید. رنگ های موجود بسته به مدل متفاوت است.

اپلیکیشن myHearing برای سمعک جدید pure 312

مراقبت شخصی در هر کجا

با اپلیکیشن myHearing سفر آسوده ای با دنیای شنوایی بی دردسر، بیش از پیش آسان می شود. این برنامه به شما کمک می کند تا در زمانی کوتاه به سمعک های خود عادت کنید.

شما می توانید تمرینات خاص شنوایی را دنبال کنید، از راهنمایی کاربر استفاده کنید و در هر کجا که هستید با متخصص شنوایی شناس خود در ارتباط باشید.

اتصال برای کنترل آسان سمعک جدید pure 312

تلفن

انتقال تماس به سمعک، یه صورت مستقیم از تلفن های هوشمند اپل( و با streamLine Mic از تمام تلفن های هوشمند اندروید) برای راحتی شنوایی.

موسیقی

برای تجربه ی صدایی فوق العاده به موسیقی مورد علاقه خود که به صورت مستقیم به سمعک های شما از دستگاه های اپل ( و با streamLine Mic از تمام تلفن های هوشمند اندروید) انتقال می یابد، گوش دهید.

تلویزیون

با streamLine TV جریان صوتی را از  تلویزیون به صورت مستقیم به سمعک های خود داشته باشید. با mycontrol به راحتی می توانید بلندی صدا را از طریق اپلیکیشن تنظیم کنید.

Pure-312-سمعک جدید5 شنوایی

 

ریموت کنترل سمعک جدید pure 312

اپلیکشن mycontrol به شما امکان تغییر تنظیمات سمعک را به صورت بی سیم فراهم می کند و سمعک شما را مطابق با خواسته شخصی شما منحصر به فرد می کند.

در صورت نداشتن تلفن هوشمند minipocket به صوورت ریموت کنترل بی سیم عمل می کند.

در نهایت هماهنگی از شنیدن صدا لذت ببرید

شنیدن صدای خود با سمعک جدید pure 312

بسیاری از کاربران سمعک به دلیل بلندی و غیر طبیعی بودن صدا، شنیدن صدای خود را دوست ندارند. سمعک pure 312 به عنوان اولین سمعک در جهان این مشکل را برطرف می کند.

با ویژگی ovp (  پردازش گر صدای کاربر  )، صدای طبیعی خود را همراه با شنیدن بهینه صداها، برای لذت بخش ترین تجربه ی شنوایی طبیعی تجربه کنید.

درک گفتار در محیط های پر سر و صدا

ویژگی کیفیت گفتار ( speech Quality)   در سمعک هاهی pure 312 با فناوری سرکوب نویز به شما کمک می کند تا در تمام موقعیت ها گفتار را به صورت واضح بشنوید. این ویژگی، درک گفتار طرفرمقابل را در محیط های پر سر و صدا مانند رستوران یا سالن کنفرانس راحت تر می کند.

2Pure-312-سمعک جدیدشنوایی

مکالمه در حین حرکت

سبقه بندی سه بعدی ( ۳D Classifier) سمعک، pure 312 کنترل اتوماتیک به صورت پیشرفته برای لذت بردن از بالاترین عملکرد شنوایی در تمام محیط ها را فراهم می کند. از نهایت شنوایی حتی در حین جابه جایی لذت ببرید.تنظیمات سمعک به طور اتوماتیک بر اساس داده های حرکتی اپلیکیشن mycontrol تنظیم می شوند.

صدای واضح و شفاف

ویژگی sound clarity در سمعک های pure 312 طبیعی ترین صدای واقعی در تمام محیط ها را ارایه می دهد. همچنین به شما این امکان را می دهد تا از صدایی شفاف  حتی در محیط های پر سر و صدا لذت ببرید.

بیشترین حد از ناپیدایی

فناوری پیچیده با بدنه ای ظریف، سمعک pure 312 از مجموعه سمعک های signia به راحتی در پشت گوش قرار می گیرد. برای راحتی و پنهان ماندن بیشتر سمعک، این سمعک می تواند از طریق تلفن همراه هوشمند کنترل شود.

کاملا پیشرفته

مجهز به ویژگی های پیشرفته، سمعک pure 312 طبیعی ترین صدا بالاترین عملکرد شنوایی و قابلیت اتصال را ارایه می دهد.

مناسب برای انواع افت شنوایی

مناسب برای انواع افت شنوایی ملایم، متوسط، شدید وعمیق. سمعک pure 312 با تمام این چالش ها مقابله می کند و کیفیت صدای طبیعی را به زندگی شما باز می گرداند.

 

Pure-312-سمعک جدید شنوایی

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of