سمعک های ریسوند
سمعک جدید silk 3 شنوایی

سمعک جدید silk

سمعک جدید silk از مجموعه سمعک های signia

کوچک ترین سمعک با طبیعی ترین صدا و قرار گیری راحت

سمعک جدید silk

به هنگام گذارندن اوقات فراغت با افراد خاص زندگیتان، یا دیدار یک فرد جدید، جدیدترین سمعک silk به شما تضمین می دهد که هیچ کس متوجه قرار داشتن سمعک بر روی گوش های شما نخواهد بود.

سمعک silk یکی از کوچکترین سمعک های موجود در دنیای شنوایی، این امکان را دارد که در همان لحظه ی انتخاب در گوش های شما قرار گیرد و به کمک سر سیلیکونی نرم امکان قرار گیری راحت در داخل گوش را فراهم می کند.

تاکنون امکان داشتن ظاهری مناسب، همراه با شنوایی خوب به این سرعت و راحتی فراهم نبوده است.

صدایی شفاف همراه با حالت طبیعی با سمعک جدید silk

در یک خیابان شلوغ،دفتر اداری یا رستورانی پر همهمه، در هر کجا که سطح بالایی از نویز محیط حکمفرماست، مکالمه و ارتباط نیازمند تلاش و تمرکز استو سمعک silk این چالش ها را با مهارت پشت سر می گذارد.

این سمعک با تمرکز بر روی انچه که اهمیت دارد، مانند گفتگوی طرف مقابل، با فیلتر کردن نویز ناخواسته ی پس زمینه به شنوایی راحت کمک می کند. شما به راختی آنچه که مایل به شنیدن ان هستید را می شنوید.

سمعک جدید silk 1 شنوایی

لطفا توجه کنید:

امکانات براساس نوع سمعک متفاوت است. متخصص شنوایی شما در این راستا به شما کمک خواهد کرد.

کاملا مناسب برای تماس های تلفنی و موزیک

برخلاف سمعک هایی که در پشت گوش قرار می گیرند. میکروفن سمعک silk صدا را در داخل کانال گوش دریافت می کند.

این ویژگی این امکان را برای شما فراهم می سازد تا تماس های تلفنی و صدای موزیک را به صورت طبیعی بشنوید. همچنین می توانید از هدفون های رو گوشی استفاده کنیدو استفاده از سمعک silk بسیار طبیعی است آنقدر طبیعی که شما وجود سمعک در داخل گوشهای خود را فراموش خواهید کرد.

اطلاعات بیشتر

راه کارهای وزوزگوش signia

با راه کارهای درمانی منحصر به فرد signia بر وزوزگوش خود غلبه کنید. برای پی بردن به بهترین راه کار با متخصص شنوایی خود مشورت کنید.

CROS Silk Nx

سمعک silk به عنوان  کوچک ترین سمعک در دنیا با طبیعی ترین صدای ممکن، مناسب برای افرادی است که فقط یک گ.ش انها افت شنوایی دارد و گوش مقابل شنوایی ندارد.

اپلیکیشن myHearing برای سمعک جدید silk

مراقبت شخصی در هر کجا

با اپلیکیشن myHearing سفر آسوده ی شما با شنوایی بی دردسر، بیش از پیش آسان می شود. این برنامه به شما کمک می کند تا در زمانی کوتاه به سمعک های خود عادت کنید. شما می توانید تمرینات خاص شنوایی را دنبال کنید، از راهنمای کاربر استفاده کنید و در هر کجا که هستید با متخصص شنوایی شناس خود در ارتباط باشید.

کنترل کامل در دستان شما با سمعک جدید silk

ریموت کنترل سمعک جدید silk

ایپلیکیشن touchcontrol امکان تغییر تنظیمات سمعک silk را به صورت بی سیم فراهم می کند و سمعک شما را مطابق با خواسته ی شما منحصر به فرد می کند.

در صورت نداشتن تلفن هوشمند minipocket به صورت ریموت کنترل بی سیم عمل می کند.

شنوایی طبیعی به بهترین نحو ممکن

صدای شفاف سمعک جدید silk

ویژگی sound Clarity  در سمعک های silk طبیعی ترین صدا در تمام محیط ها را ارایه می دهد. همچنین به شما این امکان را می دهد تا از صدایی واضح و شفاف حتی در محیط های پر سر و صدا لذت ببرید.

درک گفتار در محیط های پر سر و صدا

ویژگی کیفیت گفتار (speech Quality)  در سمعک های silk با فناوری سرکوب نویز به شما کمک می کند تا در تمام موقعیت ها گفتار را به صورت واضح بشنوید. این ویژگی درک گفتار طرف مقابل را در محیط های پر سر و صدا مانند رستوران یا سالن کنفرانس راحت تر می کند.

تماس های تلفنی

ویژگی TwinPhone در سمعک های silk که توسط minipocket یا اپلیکیشن touchcontrol فعال می شود، صدای تماس گیرنده را به هر دو گوش شما منتقل می کند ینابراین شما می توانید هر واژه را بهتر درک کنید.

سمعک جدید silk 2 شنوایی

عملا نامرئی برای ظاهری طبیعی

نهایت ناپیدایی

سمعک silk از مجموعه سمعک های signia، ۲۰% از مدل های قبلی سمعک silk کوچک تر است و عملا بر روی گوش ناپیداست.

کلیک، تنظیم و تمام

موجود در اندازه های مختلف، قالب سیلیکونی این سمعک، برای قرارگیری آسان آن در لحظه، بدون نیاز به انتظار برای ساختن قالب سفارش سمعک، به راختی داخل گوش قرار می گیرد.

کدگذاری مشخص رنگ

کدگذاری رنگ قرمز برای گوش راست و آبی برای گوش چپ به شما کمک می کند تا سمعک ها را به طور صحیح داخل گوش خود قرار دهید.

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of