سمعک های ریسوند
سمعک جدید Pure10 3 شنوایی

سمعک جدیدPure 10

سمعک جدیدPure 10  از مجموعه سمعک های signia

شنوایی بهتر به طور کاملا پنهان و ساده

سمعک جدید Pure 10

گفتگو و سپری کردن زمان با کسی که دوستش دارید و مکالمه با او لذت بخش ترین کار دنیاست. هنگامی که مشغول خواندن داستان های کودکانه هستید یا جدیدترین اخبار را در کنار دوستان و خانواده دنبال می کنید، سمعک Pure 10 از مجموعه سمعک های signia اعتماد به نفس شنیدن طبیعی را بدون هیچ دردسری به شما باز می گرداند. این سمعک فوق العاده کوچک و اتوماتیک به راحتی در پشت گوش های شما پنهان می شود تا آنچه که مهم است را به راحت ترین صورت ممکن بشنوید.

سمعک جدید Pure10 2 شنوایی

صدای شفاف سمعک جدیدPure 10 همراه با جریان طبیعی

ادامه ی مکالمه نیازمند تلاش و تمرکز است. به محض شنیدن نویز اطراف حواس شما از ادامه ی مکالمه پرت می شود.

سمعک Pure 10 این چالش را با مهارت پشت سر می گذارد. این سمعک با تمرکز بر روی انچه که اهمیت دارد، مانند گفتگوی طرف مقابل، بافیلتر کردن نویز ناخواسته ی پس زمینه به راحتی شنوایی کمک می کند. بنابراین شما به راحتی و بدون دردسر آنچه که مایل به شنیدن آن هستید را می شنوید.

لطفا توجه کنید:

امکانات براساس نوع سمعک متفاوت است. متخصص شنوایی شما در ایت راستا به شما کمک خواهد کرد.

راحتی و پنهان در سمعک جدیدPure 10

سمعک Pure 10 از مجموعه سمعک های signia طراحی بسیار فوق العاده ساده ای دارد و برای تجربه ی شنوایی فوق العاده، نیازی به تنظیمات دستی سمعک نیست.

سمعک Pure 10 به راختی با اپلیکیشن touchcontrol سازگار است. این ویژگی امکان کنترل پنهان سمعک را فراهم می کند و شما به راحتی می توانید برنامه شنوایی سمعک، میزان بلندی یا زیر و بمی صدا را تنظیم کنید.

تمام آنچه که می خواهیدفقط تلفن هوشمند شما است.

درباره ی Pure 10 بیشتر بدانید

 اطلاعات بیشتر

راه کارهای وزوگوشsignia یا سمعک جدیدPure 10

با راه کارهای درمانی منحصر به فرد signia بر وزوزگوش خود غلبه کنید. برای پی بردن به بهترین راه کار با متخصص شنوایی خود مشورت کنیدو

رنگ بندی

طیف رنگ های طبیعی سمعک Pure 10 مطابق با رنگ طبیعی پوست و مو طراحی شده است. با انتخاب طیف وسیعی از رنگ های متفاوت، سمعک خود را منحصر به فرد کنیدو رنگ های موجود بسته به مدل متفاوت است.

اپلیکیشن myHearting مراقبت شخصی در هر کجا

با اپلیکیشن myHearing سفر آسوده ی با دنیای شنوایی بی دردسر، بیش از پیش آسان می شود. این برنامه به شما کمک می کند تا در زمانی کوتاه به سمعک های خود عادت کنید. شما می توانید تمرینات خاص شنوایی را دنبال کنید، از راهنمای کاربر استفاده کنید و در هر کجا که هستید با متخصص شنوایی شناس خود در ارتباط باشید.

سمعک خود را به راحتی کنترل کنید

ریموت کنترل

اپلیکیشن touchcontrol امکان تغییر تنظیمات سمعک Pure 10 را به صورت بی سیم فراهم می کند و سمعک شما را مطابق با خواسته ی شما منحصر به فرد می کند.

در صورت نداشتن تلفن هوشمند minipocket به صورت ریموت کنترل بی سیم عمل می کند.

سمعک جدید Pure10 4 شنوایی

شنیدن طبیعی صدا را تجربه کنید

ویژگی کیفیت گفتار ( speech Quality)   در سمعک های Pure 10 با فناوری سرکوب نویز به شما کمک می کند تا در تمام موقعیت ها گفتار را به صورت واضح بشنوید. این ویژگی، درک گفتار طرفرمقابل را در محیط های پر سر و صدا مانند رستوران یا سالن کنفرانس راحت تر می کند.

صدای واضح و شفاف

ویژگی sound Clarity در سمعک های Pure 10 طبیعی ترین صدای واقعی در تمام محیط ها  را ارایه می دهد.

شنیدن صدای طبیعی را تجربه کنید

کاملا پنهان

سمعک جدیدPure 10 از مجموعه سمعک های signia به منظور راحتی و پنهان ماندن ، به طور نامرئی در پشت گوش های شما قرار می گیرد. این سمعک به صورت بی سیم از طریق تلفن هوشمند قابل کنترل است.

نهایت سادگی برای شنیدن بی دردسر

بدون هیچ دکمه ای برای کنترل دستی، سمعک کاملا اتوماتیک Pure 10 نهایت سادگی و کیفیت صدای بی همتا را برای شما به ارمغان می آورد.

سمعک جدید Pure10 شنوایی

برای انواع افت شنوایی

مناسب برای انواع افت شنوایی ملایم، متوسط، شدید وعمیق. سمعک Pure 10 با تمام چالش ها مقابله می کند و کیفیت صدای طبیعی را به زندگی شما باز می گرداند.

 

 

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of