سمعک های ریسوند
سمعک ریموت دار

سمعک ریموت دار

سمعک ریموت دار

یکی از جدیدترین سمعک ها ، سمعک هایی هستند که دارای ریموت کنترل بوده و به عنوان سمعک ریموت دار به بازار عرضه شده اند و مورد استفاده قرار گرفته اند . در واقع با استفاده از این ریموت کنترل ها کار و استفاده از سمعک بسیار بسیار راحت می شود و از انجایی که شرکتهای سازنده همواره به راحتی بیشتر استفاده کنندگان می اندیشند بنابراین سمعک ریموت دار می تواند یکی از برترین خدمات آنها باشد و طرفداران زیادی نیز دارد . ریموت کنترل های استفاده شده برای سمعک ریموت دار دارای انواع مختلفی از لحاظ ظاهری ، رنگ بندی ، کارایی  و …. می باشند و دستگاه هایی هستند که می توانند  اطلاعات و دستورات را به سمعک بفرستد و هم می توانند اطلاعات را از سمعک دریافت کند. بدین معنی که زمانی که در حالی استفاده از یک سمعک ریموت دار هستید ، این دستگاه دستور تغییر ولوم  ، افزایش و کاهش صدا و یا برنامه را به سمعک ارسال می کند .

ویژگی های سمعک ریموت دار

سمعک ریموت دار در برند های مختلف و توسط تولید کننده های معروف سمعک از جمله کمپانی فوناک ساخته و به بازار جهانی عرضه شده است . از انواع ریموت کنترل های برند فوناک می توان به ۴ مدل زیر اشاره کرد :

myPilot

KeyPilot

WatchPilot

Pilot One

هم چنین شما می توانید برای سمعکی که از قبل داریم حال سمعک شما از نوع بلوتوثی باشد و یا از نوع وایرلس ، یک ریموت کنترل تهیه نمایید ولی باید توجه داشته باشید که این سمعک ریموت دار با نوع و امکانات سمعک قبلی شما هماهنگی داشته باشد ، تشخیص این هماهنگی و توازن توسط ادیولوژیستی که به وی مراجعه کرده اید امکان پذیر است بنابراین همیشه برای تنظیم و یا تجویز سمعک نزد متخصص شنوایی بروید . ریموت کنترل ها دارای ویژگی های زیر هستند :

–  در برخی از آنها این دستگاه دارای صفحه نمایش رنگی می باشد .

– برخی از ریموت کنترلهای استفاده شده در سمعک ریموت دار دارای قابلیت تنظیم ساعت و تاریخ و همچنین ساعت زنگدار می باشند .

– دارای طراحی ارگانومیک

-دارای اندازه ها و رنگ بندی ها و قیمت های گوناگون

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of