سمعک های ریسوند
انتخاب سمعک سفران برای کودکان

سمعک سفران بهترین انتخاب برای کودکان

معرفی سمعک سفران

این ابزار کمک شنوایی می تواند توانایی کودکان در درک و شنیدن گفتار را به بالاترین حد ممکن برساند . این سمعک خود را با دنیای صوتی پویای محیط زندگی کودک طوری تطبیق می دهد که گفتار در هر شرایطی شنیده بشود.

تمامی این گونه عملکردها در سمعک سفران اتوماتیک است بطوریکه کودک می تواند به راحتی به بازی و سایر فعالیتهایش بپردازد و وجود سمعک را در گوشهایش احساس نکند.

ویژگیها در یک نگاه

کمپانی اتیکن با ارائه سمعک سفران این امکان را برای کودکان فراهم می آورد تا از باقی مانده شنوایی محدودی که دارند بتوانند از سمعک بیشترین استفاده را ببرند. همچنین پاسخ فرکانسی گسترده این سمعک (تا ۵/۷ کیلوهرتز) تصویر بهتری از گفتار را ایجاد می کند که در رشد گفتار و زبان کودکان بسیار موثر است.

روش تنظیمی DSL v 5.0

روش DSL v 5.0 روشی استاندارد برای تجویز سمعک در اطفال سمعک سفران جزو اولین سمعکهای دنیاست که از روش تنظیمی جدید استفاده می کند.

این روش یکی از بهترین روشها برای برای تنظیم سمعک کودکان است که باعث افزایش قدرت شنوایی و حفظ راحتی در شنیدن و دستیابی به تمامی اطلاعات گفتاری در تمام شرایط شنیداری است. بدین ترتیب سمعک سفران انتخاب بسیار مناسبی برای کودکان است.

استفاده از سیستم FM

سمعک سفران با سیستم FM و DAI کاملاً سازگار است و استفاده از این دو به کودک امکان می دهد که در شرایط سخت شنوایی بتواند خوب و راحت بشنود.

Making Automatics Child Focused

سمعک سفران،پیوسته گفتار و صداهای دیگر را با استفاده از تکنولوژی هوش مصنوعی ارزیابی می کند و نکته قابل توجه این است که تمامی پردازشها در زمان واقعی صورت می گیرد و تغییرات بطور اتوماتیک موجب افزایش نسبت سیگنال به نویز می شود.

عملکرد اتوماتیک سفران راحتی بیشتری را برای کودکان فراهم می کند.

Proving the automatics are child-friendly

عملکرد منحصر به فرد سمعک سفران براساس حافظه آن هرگونه نگرانی را در مورد تجویز این سمعک در کودکان برطرف می سازد. اطلاعاتی که در حافظه سمعک ذخیره می شود می تواند عملکرد اتوماتیک آزادند و مکانهای مختلف بطور گسترده نشان دهد و درستی آنرا تائید می کند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of