سمعک های ریسوند
سمعک فوناک مدل Baseo

سمعک فوناک مدل Baseo Q

(جدید) سمعک فوناک مدل  Baseo Q

Baseo Q ها سمعک های پشت گوشی فوناک هستند که با دارا بودن ۴، ۳ و ۲ کانال پردازشی در مدل های مختلف، سیستم پردازشی جدید فوناک را به سطح Basic آورده اند.
Baseo Q ها دارای سه سطح قیمتی کیفیتی ۱۵، ۱۰ و ۵ هستند و با بهرمندی از کیفیت خوب صدا و قیمت متعادل، باعث شده اند که افراد بیشتری بتوانند از سمعک های مدرن و به روز دنیا استفاده کنند.

سمعک فوناک مدل Baseo

یکی از گروه های برند سمعک فوناک ، سمعک فوناک مدل Baseo می باشد . این سمعک ها برای انواع کم شنوایی مناسب هستند . ولی برای تشخیص میزان کم شنوایی خود ابتدا باید به یک کلینیک شنوایی سنجی مراجعه نمایید .پس از انجام تست های شنوایی سنجی و تعیین میزان کم شنوایی متناسب ترین سمعک ها به شما پیشنهاد داده می شود . این مدل سمعک ها از  دسته ی سمعک های پشت گوشی فوناک هستند که با بهترین کیفیت در بازار جهانی عرضه شده اند .

ویژگی های سمعک فوناک مدل Baseo

این سمعک ها با دارا بودن ۴، ۳ و ۲ کانال پردازشی در مدل های مختلف، سیستم پردازشی جدید فوناک را به سطح Basic آورده اند.

سمعک فوناک مدل Baseo دارای سه سطح قیمتی کیفیتی ۱۵، ۱۰ و ۵ می باشد .

این مدل از سمعک های فوناک با بهرمندی از کیفیت خوب صدا و قیمت متعادل، باعث شده اند که افراد بیشتری بتوانند از سمعک های مدرن و به روز دنیا استفاده کنند.

برای برخورداری از مشاوره سمعک ، تست های شنوایی و آنالیز سیستم شنوایی خود به کلینیک سمعک قلهک مراجعه نمایید  و برای انتخاب بهترین سمعک  از لحاظ ویژگی های مختلف مثل نامریی بودن ، سایز کوچک ، مدل داخل گوشی یا پشت گوشی ،، ضد آب بودن ، ریموت دار بودن و ……. با یکدیگر مقایسه نمایید . توصیه دوم ما این است که در تصمیم گیری برای انتخاب و تهیه سمعک حتما با ادیولوژیست خود مشورت نمایید . سمعک فوناک مدل Baseo می تواند یکی از بهترین انتخاب های شما باشد .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of