سمعک های ریسوند
beautyshot_naida_q-22

سمعک فوناک Phoanak Naida Q

سمعک فوناک Phoanak Naida Q

فوناک در سال ۲۰۰۷ با معرفی سمعک Naida و مدار ویژه SoundRecover تحولی در توقعات مبتلایان به کم شنوایی شدید تا عمیق ایجاد کرد. از آن سال تا کنون فوناک دست از تلاش برنداشته و همچنان در پی برآوردن نیازهای خاص این افراد است. در این تلاش روزافزون، نسل های تکنولوژیکی Spice+ ، Quest و Venture معرفی شده و اینک در ایران نیز همگام با بازارهای جهانی Naida S  ، Naida Q و Naida V جایگزین Naida شده اند
نسل Quest محصولات سال ۲۰۱۴ فوناک هستند و Naida Q ها پرقدرت ترین سمعک های این نسل هستند که دو مدل SP و UP دارند. این سمعک ها نیز از نظر قیمتی-کیفیتی به چهار سطح (۳۰-۵۰-۷۰-۹۰) تقسیم می شوند.

برخی ویژگی های این سمعک ها عبارتند از:
WhistleBlock Technology : بدون شک WhistleBlock بهترین نوع از مدارات حذف فیدبک یا سوت سمعک است. از آنجایی که این مدار فقط در صورت وقوع فیدبک فعال می شود، بدون ایجاد آرتیفکت قادر خواهد بود که بهره سمعک را حفظ کند. عملکرد WhistleBlock تطبیقی است و میزان متفاوتی از سرکوب فیدبک را در شرایط مختلف اعمال می کند.

Binaural Voice Stream Technology : تکنولوژی که سمعک ها را قادر می سازد در ارتباط بی سیم با سمعک گوش مقابل پردازش کامل تری از صدا انجام داده و قابلیت هایی از جمله پردازش گفتار در ۳۶۰ درجه، تلفن دو گوشی و یا پردازش گفتار در محیط بسیار شلوغ و پر سروصدا را امکان پذیر می کند.

مقاومت نسبت به آب و رطوبت: به طور خاص برای افراد مبتلا به کم شنوایی شدی تا عمیق که به سمعک خود بسیار وابسته هستند، مقاوم بودن سمعک نسبت به رطوبت یکی از  ویژگی های بسیار مفید است به شمار می رود. چرا که باعث خواهد شد فرد کم شنوا بتواند در موقعیت های بیشتری از سمعکش استفاده کند. Naida Q نیز می توانند مواجهه با آب را تا نیم ساعت و تا عمق یک متری آب تحمل کنند.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of