سمعک های ریسوند
beautyshot_sky_v_family_l

سمعک فوناک Phonak Sky V

سمعک فوناک Phonak Sky V

سمعک های ویژه کودکان

کودکان ، بزرگسالانی در اندازه کوچک نیستند و شنوایی یکی از مهمترین حواسی است که رشد زبانی و عقلی و عاطفی آنها را در پی دارد. به همین جهت بیش از چهل سال است که فوناک خود را به ارائه پیشرفته ترین تکنولوژی ها برای کودکان، متعهد کرده است. در این راستا همواره فوناک محصولات خاص و نوآوری هایی برای کودکان داشته است.
گروه Phonak Sky V محصولاتی هستند که در نسل پردازشی Venture  تولید شده و به طور خاص برای کودکان و نیازهای خاص ایشان در مدل های قدرتی متفاوت و در چهار سطح قیمیتی- کیفیتی مختلف (۹۰-۷۰-۵۰-۳۰) طراحی شده اند.
این سمعک ها با دارا بودن IP68 بالاترین مقاومت را نسبت به رطوبت و گرد و غبار دارند که ویژگی خوبی برای سمعک کودکان است.

برخی ویژگی های خاص این محصول عبارتند از:
SoundRecover 2 : جدیدترین نوع تراکم فرکانسی است که نسبت به SoundRecover از کیفیت بالاتری برخوردار است و در عین قابل شنیدن کردن فرکانسهای بالا، کیفیت طبیعی صدا را حفظ می کند. این مدار جدید به صورت تطبیقی و بر اساس محتوای فرکانسی سیگنال ورودی عمل می کند.
AutoSense Sky OS – اولین برنامه اتوماتیک مخصوص کودکان است تا علاوه بر تطبیق پذیری سمعک با تغییرات صوتی محیط بهترین دریافت گفتار را برای کودک ایجاد کند.
چراغ نشانگر: برای اینکه والدین یا مربیان بتوانند از صحت عملکرد سمعک، کارایی باتری، تغییرات برنامه و ولوم و یا عملکرد Roger اطمینان حاصل کنند چراغ نشانگری بر روی این گروه سمعک ها تعبیه شده است.

Mini Hook: این نوع از هوک ها انحنای بیشتری دارند تا بهتر بر روی گوش های کوچک کودکان قرار گیرند و احتمال سوت زدن سمعک را کاهش دهند.
قفل در باتری –  تمام مدل های این گروه به قفل در باتری مجهز هستد تا کودک به باتری دسترسی نداشته باشند. چراکه باتری ها به دلیل وجود سرب و جیوه در آنها، سمی هستند
سازگاری با سیستم Roger : برای هر یک از مدل های سمعک Sky V گیرنده ای طراحی شده تا ارتباط آن را با سیستم Roger امکان پذیر کند. این سیستم که جایگزین سیستم FM است، با تامین نسبت سیگنال به نویز کافی، دریافت گفتار را برای کودک تسهیل کرده و نقش بسزایی در آموزش کودک کم شنوا خواهد داشت.

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of