سمعک های ریسوند

سمعک نامرئی intigai اتیکن

سمعک نامرئی intigai اتیکن سمعکی که به هیچ وجه دیده نمی شود

این سمعک نامریی ترین سمعک کمپانی اتیکن است، کاملا درون گوش شما قرار می گیرد و هیچ کس آن را نمی بیند و متوجه استفاده شما از ان نمی شود.
نه تنها این سمعک توسط دیگران دیده نمی شود بلکه به نحوی طراحی شده است تا با سبک زندگی شما متناسب باشد تا شما بتوانید نقش فعالی را در زندگی خود ایفا کنید.
سطح شدتی اصوات به صورت خودکار سازگار می شود و در صورتی که موقعیت مکانی شما در روز تغییر کند، این سمعک در هر صورت صدای مورد نیاز برای ارتباط با افراد را در اختیار شما می گذارد.
سمعک intigai باعث افزایش درک گفتار می شود!
هنگام انتخاب سمعک، باید به تاثیر آن بر میزان درک گفتار واضح اهمیت داد. ما از ۱۰۰ کاربر که برای اولین بار از سمعک intigai استفاده کردند در این باره سئوالاتی پرسیدیم و آنها پیشرفت قابل توجهی در درک گفتار در محیط های آرام و نویزی را با استفاده از سمعک intigai در مقایسه با سایر سمعک ها اعلام کردند.
شرکت کنندگان در این نظرسنجی به درک گفتار در سکوت به طور میانگین، ۴/۳ امتیاز و به درک گفتار در نویز ۹/۳ امتیاز بالاتری نسبت به حالت بدون سمعک دادند.
یکی دیگر از جنبه های عملکرد و راحتی، کیفیت صوت است. در مطالعات مشابه، ۸۶% شرکت کنندگان کیفیت صوتی با سمعک intiga را در حد طبیعی توصیف کرده اند ( امتیاز ۳/۸). امتیازدهی از ۰ تا ۱۰ است و ۱۰ بهترین امتیاز محسوب می شود.
پیرامون بررسی رضایت از intiga
مطالعات پیرامون رضایت از سمعک intiga از نوامبر ۲۰۱۱ تا مارس ۲۰۱۲ به طول انجامید. هدف این مطالعه بررسی میزان رضایت از سمعک های intiga مدل RITE بود. افراد شرکت کننده ۱۱۱ نفر بودند که ۷۵% آنها از سمعک برای بار اول استفاده می کردند. علاوه بر این افراد ۲۴۳ متخصص شنوایی شناسی در هفت کشور: استرالیا، کانادا، فرانسه، آلمان، هلند، انگلستان و آمریکا ما را همراهی کردند. نتایج این مطالعه در مقاله بررسی میزان رضایت از سمعک intiga در ماه می ۲۰۱۲ و در مجله research audiologist به چاپ رسید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of