سمعک های ریسوند
سمعک ریساند ضد آب

سمعک های ریساند Resound

کمپانی ریساند یکی از برترین تولیدکننده های سمعک و تجهیزت شنوایی است که با سابقه طولانی مدت در این عرصه بهترین محصولات را معرفی می نماید. تکنولوژی ریساند علاوه بر برطرف نمودن مشکلات شنوایی و وزوز گوش، راحتی استفاده کاربران از سمعک را تضمین می کند. همچنین ظاهر مناسب این سمعک ها نگرانی کاربران از دیده شدن سمعک را به مساله ای ساده تبدیل کرده است. برخی از ویژگی های منحصر به فرد ریساند: خاصیت ضدآب تمامی سمعک ها: تمام سمعک های ریساند resound دارای پوشش نانو می باشد و مقاومت منحصر به فردی به رطوبت، آب ، تعرق و گردو غبار از خود نشان می دهد. سمعک های ریساند با استفاده از این تکنولوژی طول عمر بیشتری پیدا کرده است و همچنین نیاز کمتری به تعمیر و سرویس دارد.

امکان اتصال مستقیم به موبایل:

ریساند نخستین تولید کننده ای است که با بهره گیری از تکنولوژی وایرلس ۲٫۴ گیگاهرتز، امکان اتصال مستقیم به موبایل را فراهم کرده است. با استفاده از این تکنولوژی کاربران می توانند از شنیدن صدای موسیقی و مکالمات لذت ببرند. این سیستم به گونه ای طراحی شده است که مصرف باتری را ثابت نگه می دارد و نیاز کمتری به تعویض پیاپی باتری دارد.

 

سمعک ریساند موبایل

GPS:

سمعک های ریساند resound با استفاده از تکنولوژی GPS امکان ردیابی سمعک از طریق اپلیکیشن ویژه موبایل را به کاربران هدیه می دهد. درصورت گم شدن سمعک براحتی می توان با استفاده از نقشه گوگل آن را پیدا کرد.

 

سمعک ریساند gps

ارتباط دو گوشی:

سمعک های ریساند با شبیه سازی سیستم شنوایی طبیعی انسان ، سیگنال های صوتی را بین دو سمعک انتقال می دهند و بدین وسیله علاوه بر کیفیت صدای مناسب، بالاترین میزان درک گفتار را به کاربران هدیه می دهد.

سمعک ریساند phone

سیستم هوشمند با توانایی شناسایی دقیق محیط:

با قرارگیری کاربران در محیط جدید، شرایط اکوستیکی به سرعت شناسایی می شود و تقویت صداها و تفکیک آنها بر اساس همان محیط صورت می گیرد. سمعک های هوشمند ریساند با استفاده از این تکنولوژی شنوایی منحصر به فرد و دقیقی برای کاربران هماهنگ می کند و نیاز به دستکاری و تغییر ولوم توسط کاربر را کاهش می دهد.

ویژگی های منحصر به هر گروه از محصولات ریساند را می توانید در گروههای مختلف مشاهده نمایید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of