سمعک های ریسوند
سمعک یونیترون سری 360

سمعک یونیترون سری ۳۶۰

سمعک یونیترون سری ۳۶۰

کمپانی یونیترون یکی دیگر از انواع سمعک های دیجیتالی وهوشمند خود را  در خانواده ی سمعک یونیترون سری ۳۶۰  عرضه نموده است که سمعکی است بسيار پر قدرت با صدايي مطلوب و طبيعي برای استفاده ی افراد کم شنوا در تمامی سنین . سمعک یونیترون در ۲۰ کشور جهان دارای نمایندگی می باشد که انواع خدمات از قبیل فروش و تعمیرات و خدمات پس از فروش انواع سمعک را بر عهده دارند .انواع محصولات سمعک یونیترون به بیش از ۴۵ کشور جهان عرضه می شود ، شما میتوانید با مراجعه به کلینیک سمعک و شنوایی سنجی قلهک علاوه بر بهره مندی از معاینات پزشکی برای شنوایی خود این سمعک را در صورت تجویز پزشک تهیه نمایید .

انواع مدل های سمعک یونیترون سری ۳۶۰

– سمعک یونیترون مدل ۳۶۰e

•  این سمعك بسيار قوي و مناسب براي افراد با كم شنوايي هاي شديد و  عميق می باشد  که با صرف هزينه ای بسيار مناسب می توانید این سمعک از سمعک یونیترون سری ۳۶۰ را تهیه نمایید .
• مجهز به سيستم حذف صداهاي اضافي (مانند سوت ) و سروصداهاي محيط.
• داراي ۴ كانال و ۸ باند فركانسي مجزا براي واضح تر شنيدن كلمات.
•  سمعک یونیترون سری ۳۶۰  مدل ۳۶۰e دارای قابلیت تنظيم يك برنامه خاص براي استفاده از تلفن و نيز دو برنامه تحت كنترل شما برا ي محيطهاي آرام و يا شلوغ.
• از ديگر ويژگی های خاص اين سمعك دوام و عمر طولاني قطعات می باشد .
– سمعک یونیترون مدل ۳۶۰+

این سمعک از سمعک یونیترون سری ۳۶۰  ، بسيار پر قدرت با صدايي مطلوب و طبيعي می باشد که مناسب براي انواع كم شنواييهاي شديد(مادرزادي،ژنتيكي،پيرگوشي و …) بوده و افراد کم شنوا در سنین مختلف می توانند از آن استفاده نمایند و هم چنین  با برخورداری از جديدترين تكنولوژي هاي تقويت گفتار در دستری مصرف کنندگان قرار گرفته است و مجهز به برنامه هوشمند براي تامين رضايت افراد کم شنوا بوده و هم چنین فاقد هرگونه صداي اضافي و نا مطلوب می باشد .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of