سمعک های ریسوند
سمعک اتیکن مدل Chili

سمعک اتيکن مدل Chili

جدیدترین سمعک سوپر پاور کمپانی اتیکن محسوب می شود. این سمعک با بهره گیری از تکنولوژی RISE2 و استفاده از باتری ۱۳ به جای ۶۷۵ به کوچک ترین سمعک سوپرپاور در دنیا تبدیل شده است. این سمعک در سه مدل Chili SP5 ، Chili SP7 و Chili SP9 تولید می شود. هر سه مدل دارای تکنولوژی بلوتوث بوده و امکان برقراری ارتباط با وسایل صوتی و تصویری را دارا می باشند. مدل Chili SP9 ، پیشرفته ترین و کامل ترین نوع آن می باشد که دارای تکنولوژی های خاص Speech Guard ، Spatial Sound 2 و Binaural Processing می باشد و از این نظر مشابه سمعک پیشرفته Agil است.از دیگر ویژگی های خاص این سمعک، استفاده از فرمول تنظیمی جدیدی است به نام DSEsp است که با اعمال هرچه بیشتر تقویت بصورت خطی باعث افزایش رضایت مندی فرد از صدای تقویت شده می شود.

ویژگی‌های منحصر به فرد سمعک اتيکن مدل Chili

  • Speech Guard
    سیستم پردازشی جدیدی است که با حفظ و تمرکز ویژه بر واژه های گفتاری، کار فرد را در پی گیری یک مکالمه در بین چندین مخاطب و در محیطی شلوغ آسان و میسر می کند. در واقع این تکنولوژی قابلیت بالایی در شناسایی و حفظ ویژگی هایی گفتاری دارد که نتیجه آن نیز در نهایت صرف انرژی کمتر در محیط های شنیداری مختلف است.

ساير ویژگی های سمعک اتيکن مدل Chili

– Speech Guard
– Spatial Noise Managment
– برخوردار از تکنولوژی پردازش دو گوشی (Binaural Processing )
– همزمانی در تغییر دایرکشنالیتی و نویز منجمنت ( Binaural Synchronisation )
– همزمانی در تغییر ولوم کنترل و برنامه سمعک (Binaural PB Coordination)
– برخوردار از نسل دوم مدار کنترل فیدبک ( Binaural DFC2 )
– دارای تکنولوژی My Voice جهت شناسایی گفتار فرد و ممانعت از کاهش عملکرد مدار کاهنده نویز به منظور حفظ نسبت سیگنال به نویز
– مجهز به سیستم جهت یابی چند بانده (Multi Band Adaptive Directionality )
– قابلیت اتصال به streamer & connectline
– دارای تکنولوژی power bass و music widening

 

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of