سمعک های ریسوند
سمعک پشت گوشی زیمنس مدل Orion

سمعک پشت گوشی زیمنس مدل Orion 2

برترین موسیقی زندگی

زیمنس در تلاش است که با سمعک های پشت گوشی Orion 2آهنگ زندگی را به گوش های شما بازگرداند. با سمعک های ۲ Orion شنیدن هر صدایی به بهترین نحو ممکن امکان پذیر خواهد بود. شما می توانید با اعتماد به سری سمعک های۲ Orionبا جهان اطراف و انسان های دورو بر در ارتباط باشید. فناوری پیشرفته این سمعک به سرعت خود را با نیازهای شنیداری شما سازگار می کند. با تنظیمات خودکار این سمعک، براحتی می توانید بر زندگی خود تمرکز کنید. ضمن اینکه متخصص شنوایی شما می تواند در تنظیمات سفارشی سمعک به شما کمک کند تا از صداهای اطراف لذت ببرید . صداهایی که خاطرات ارزنده ای را برای شما رقم می زنند.

علاوه بر همه اینها سمعک Orion 2 به صورت بی سیم قابل کنترل است . شما می توانید صدا را از تلفن همراه مستقیما در سمعک های خود بشنوید و به وضوح گفتار را درک کنید. ضمن اینکه تغییر برنامه و کنترل صدای این سمعک ها بسیار آسان است.مهم نیست که محیط شنیداری شما تغییر کند, شما به راحتی می توانید بر گفتار تمرکز کنید.

سمعک پشت گوشی مدل ۲ Orion

– طراحی ارگونومیکی و پنهان به منظور قرارگیری آسان

– طراحی مقاوم به منظور عملکردی قابل اطمینان با دوام طولانی

– پوشش نانو به منظور محافظت از سمعک در برابر رطوبت عرق کثیفی و گرد و غبار

– میکروفن جهت دار کمک به افزایش سطح شنوایی در محیط های سخت شنیداری با تمرکز بر صداهای روبرو و کاهش سر و صدای اطراف

– غشا محافظ به منظور محافظت از میکروفن و جلوگیری از کثیفی و گرد و غبار

– امکان کنترل آسان سمعک

– گزینه حذف فیدبک به منظور حذف صدای آزارهنده سوت

– تل کویل برای مدل های انتخابی

– کفشک صوتی برای مدل های انتخابی

– گزینه ریموت کنترل برای تنظیمات دستی پنهان و ساده از طریق برنامه touchControl به کمک تلفن هوشمند

–  گستره وسیع این سمعک بیانگر آنست که شما می توانید مناسب ترین سمعک را مطابق با نیاز خود انتخاب کنید.- طراحی مناسب این سمعک ها عملکرد قابل اطمینان در طولانی مدت را برای شما رقم می زنند.-  میکروفن سمعک های Orion تمرکز بر صداهای مقابل را افزایش می دهد در حالی که سر و صدای اطراف را کم می کند بدین ترتیب به شما کمک می کند تا بر گفتار شخص تمرکز کنید.-  قابلیت اتصال بی سیم به صورت اختیاری- امکان استفاده از ریموت کنترل ها برای تنظیمات دستی ساده و پنهان- افزایش بهبود شنوایی و درک فضایی دقیق با همزمانی عملکرد سمعک گوش راست و چپ-  افزایش بهبود شنوایی و درک فضایی دقیق با همزمانی عملکرد سمعک گوش راست و چپ-  پوشاننده وزوزگوش Orion می تواند علایم وزوزگوش را تسکین دهد در حالی که به طور همزمان به بهبود شنوایی کمک می کند.-  کنترل های راحت، Orion را سمعکی راحت برای استفاده کرده است- مدل های انتخابی می توانند مجهز به تل کویل و یا کفشک صوتی عرضه شوند( دلبخواهی)-  امکان تعویض قاب سمعک در صورت تمایل به تغییر رنگ قاب

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of