سمعک های ریسوند
سمعک یونیترون سری Latitude

سمعک یونیترون سری Latitude

سمعک یونیترون سری Latitude

از جدید ترین سمعک های برند یونیترون می توان به خانواده ی سمعک یونیترون سری Latitude اشاره داشت که با توجه به تکنولوژی های روز دنیا به روز رسانی شده و محصولات متنوع و با کیفیتی را برای کم شنوایان به ارمغان آورده است . در صورتی که احساس می کنید به کم شنوایی مبتلا شده اید کافی است به یکی از کلینیک های شنوایی و سمعک مثل کلینیک سمعک قلهک مراجعه کرده و پس از بررسی های لازم توسط کلینیک های شنوایی سنجی سمعک مورد نظر برای شما تجویز خواهد شد . سمعک یونیترون سری Latitude نیز همانند بسیاری از انواع سمعک دارای ویژگی های منحصر بفردی است که استفاده از آن را برای بیمار آسان می نماید . کمپانی یونیترون همواره در صدد تامین رضایت هر چه بیشتر بیماران کم شنوا و تامین  نیاز های آنان و ایجاد رضایت مندی برای آنها  می باشد .

امکانات سمعک یونیترون سری Latitude

– دارای سيستم شناسايي صداهاي گفتاري اطراف می باشند .

– دارای سیستم (Speech Enhancement ) برای تقويت ويژه صدا تا صحبتهاي ديگران كاملا” واضح گردد .

سمعک یونیترون سری Latitude دارای تكنولوژي ( Noise Reduction + Anti shock ) برای حذف صداهاي ناگهاني و بلند محيط می باشد  تا وقفه اي حتي براي چند لحظه در درك گفتار براي شما رخ ندهد و سرو صداهاي نا خواسته به سلامت شنوايي شما آسيبي نرساند .

– با قابلیت توليد صداي كاملا” طبيعي و راحت به طوريكه حتي فراموش مي كنيد سمعك در گوشهايتان است.(Noise Reduction + Anti Shock )

– امكان برقراري راحت مكالمات تلفني ( موبايل و تلفن ثابت ) با بهره گيري از سيستم داخلي بي سيم موجود در سمعک یونیترون سری Latitude  بدون نياز به هرگونه وسيله جانبي ( Binaural Phone)
– داراي كنترل از راه دور براي تنظيم راحت بلندي صدا ، كيفيت صدا ، وضوح گفتار و يا بهره مندي از سيستم بي سيم و برنامه هاي مختلف سمعك (Smart Control )

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of