سمعک های ریسوند
سمعک یونیترون سری Max

سمعک یونیترون سری Max

سمعک یونیترون سری Max

سمعک یونیترون سری max سری Max تنها دستگاه سوپر پاور موجود در بازار است که از تقویت بی اندازه صدا جلوگیری نموده و سلامت شنوایی را در طولانی مدت محافظت می نماید تا قابلیت فهم گفتار افزایش یابد. Max در دو مدل سوپر پاور (SP) و سوپر پاور مینی (SPm) موجود است و هر کدام از سه سطح تکنولوژی برخوردارند که  شامل Max 20 ، Max 6 و Max E هستند. یکی از ویژگی های برجسته سمعک یونیترون سری max سری Maxمقاومت بسیار بالای آن ها در برابر ضربه، رطوبت و کارکرد های طولانی مدت است.

سایر مشخصات سمعک یونیترون سری Max

 –  مجهز به smart focus sp برای درک بهتر گفتار یا شنیدن راحت و مناسب اصوات محیطی متناسب با تغییرات محیط
–    دارای سیستم مدیریت پاور (Automatic power manager) به منظور جلوگیری از تجویز بهره ی اضافی برای بیمار در عین واضح بودن گفتار
–    دارای پوشش پلاسما در جداره سمعک یونیترون سری max جهت مقاومت نسبت به رطوبت و خاک
–    تکنولوژی هوشمند اتوماتیک برای تغییر برنامه در محیط های مختلف (Auto Pro) در مدل های Max 6 و Max 20
–    دارای برنامه دستی در تمامی مدل های سمعک یونیترون سری max سری Max
–    دارای سیستم تراکم فرکانسی (Frequency Compression) در تمامی مدل ها برای قابل شنیده شدن فرکانس هایی که بیمار در آن ها                  آستانه های قابل تقویت نداشته باشد (Dead Zone)
–    مدار AntiShock جهت جلوگیری از اصوات ناگهانی که برای افراد کم شنوا ناخوشاید است مثل صدای ظروف آشپزخانه و بسته شدن درب.
–    Feedback manager قوی جهت جلوگیری از سوت زدن در سمعک یونیترون سری max سری Max
–    سیستم Binaural phone برای مدل Max 20
–    قابلیت تغییر بهره ی تجویز شده به صورت اتوماتیک به مرور زمان برای تطابق بهتر بیمار با اصوات بر اساس تنظیمات شنوایی شناسی

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of