سمعک های ریسوند
سمعک یونیترون مدل Latitude4

سمعک یونیترون مدل Latitude4

سمعک یونیترون مدل Latitude4

از جدید ترین سمعک های برند یونیترون می توان به خانواده ی سمعک یونیترون مدل Latitude4اشاره داشت که با توجه به تکنولوژی های روز دنیا به روز رسانی شده و محصولات متنوع و با کیفیتی را برای کم شنوایان به ارمغان آورده است . در صورتی که احساس می کنید به کم شنوایی مبتلا شده اید کافی است به یکی از کلینیک های شنوایی و سمعک مثل کلینیک سمعک قلهک مراجعه کرده و پس از بررسی های لازم توسط کلینیک های شنوایی سنجی سمعک مورد نظر برای شما تجویز خواهد شد . سمعک یونیترون مدل Latitude4نیز همانند بسیاری از انواع سمعک دارای ویژگی های منحصر بفردی است که استفاده از آن را برای بیمار آسان می نماید . شرکت سمعک یونیترون همواره در صدد تامین رضایت هر چه بیشتر  افراد کم شنوا و تامین  نیاز های آنان و ایجاد رضایت مندی برای آنها می باشد ، لذا مدلهای متفاوتی از سمعک یونیترون را عرضه نموده است .

 

ویژگی های سمعک یونیترون مدل Latitude4

–  این سمعک مجهز به تكنولوژي بسيار پيشرفته خانواده سمعكهاي Latitude  می باشد اما قيمت آن بسيار مناسب تر از سایرین است .

سمعک یونیترون مدل Latitude4 داراي چهار كانال و هشت باند فركانسي  می باشد که کمپانی یونیترون این ویژگی را براي راحتي شنيداري افراد کم شنوا در نظر گرفته است .

– این سمعک ها دارای دو نوع سیستم پردازش WDRC و Linear هستند كه امكان استفاده از سمعك را براي تمام سنين مقدور مي سازد.

سمعک یونیترون مدل Latitude4  داراي چهار برنامه ديجيتال براي رفع نيازهاي شنيداري افراد کم شنوا  در محيطهاي مختلف كاري و زندگي  می باشد .

با استفاده از سمعک یونیترون مدل Latitude4 افراد کم شنوا می توانند با پرداخت هزینه ای معقول از امکانات یک سمعک پیشرفته و مطابق با استاندارد های روز استفاده نمایند . استفاده از این سمعک زیبا و ظریف را به شما توصیه می نماییم .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of