سمعک های ریسوند
سمعک فوناک مدل Ambra

سمعک فوناک مدل Ambra

سمعک فوناک مدل Ambra

با Ambra ما يك مجموعه راه حل منحصر به فرد و موثر براي غلبه بر چالش هاي شنوايي زندگي امروز ارائه داده ايم تا درك را در موقعيت هاي دشوار شنوايي بالا برده و در عين حال كاربر سمعك فوناک را قادر سازيم كه ويژگي ها و عملكرد هاي سمعك خود را بر اساس نيازهاي خود تغيير دهد. تكنولوژي بي سيم، دنيايي از امكانات جديد را پيش روي ما قرار داده است.  اساس اين تكنولوژي، توانايي تبادل سيگنال صوتي كامل بدون تاخير بين دو سمعك است. از عملکرد های سمعک فوناک مدل Ambra که در نتیجه این تکنولوژی به دست آمده است می توان به موارد زیر اشاره کرد.

ویژگی های سمعک فوناک مدل Ambra

– تمركز بر يك سيگنال مشخص در شلوغي جمعيت – StereoZoom

StereoZoom با به كارگيري تبادل طيف اصوات بين دو سمعك و پردازش دو گوشي پيشرفته خود يك شبكه ۴ ميكروفني ايجاد مي كند كه منجر به جهت داري ميكروفن ها به رو به رو در زاويه اي باريك تر و فاصله اي بيشتر خواهد شد. اين ويژگي سمعک فوناک مدل Ambra، كاربران آن را قادر خواهد كرد كه بر گفتار يك گوينده مشخص در حضور تداخلات صوتي موجود در يك محيط پر سر و صدا و شلوغ تمركز كند. تمركز بر صداي يك نفر در يك محيط شلوغ آرزوي محالي بود كه اينك با Ambra محقق شده است.

تمركز بر سيگنال گفتاري در همه جهات – Auto ZoomControl

auto ZoomControl به محض فعال شدن، به صورت اتوماتيك جهت منبع گفتاري غالب در محيط را شناسايي كرده و به سمت آن تمركز كرده و از طريق سمعك نزديك تر به منبع، آن سيگنال گفتاري تقويت مي شود. اين سيگنال تقويت شده به طور همزمان در هر دو گوش شنيده مي شود و در نتيجه آن، نسبت سيگنال به نويز  در سمعک فوناک مدل Ambra افزايش خواهد يافت.
auto ZoomControl به صورت اتوماتيك و بدون توجه به جهت منبع صوتي، سيگنال گفتاري را شناسايي و بر آن تمركز مي كند و کاربر نیازی ندارد که روی خود را به سمت گوینده برگرداند. این قابلیت به ویژه در شرایطی مثل رانندگی، بسیار کارآمد است.

مكالمه تلفني، به همان آساني كه بايد – DuoPhone

با DuoPhone به محض آغاز مكالمه تلفني، سيگنال آن بدون تاخير به سمعك گوش ديگر نيز فرستاده مي شود. در نتيجه صداي گوينده به طور همزمان در هر دو گوش شنيده مي شود. DuoPhone لذت مكالمات تلفني را باز گردانده و موجب افزايش اعتماد به نفس كاربر سمعك مي شود.
سمعک فوناک مدل Ambraبا دارا بودن این ویژگی ها و بسیاری قابلیت های دیگر، محصول First Class گروه تکنولوژیکی خود است و با تعامل هوشمند و تطبيق پذير با كاربر، منجر به درك بيشتر و راحتي شنوايي بالاتر مي شود.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of