سمعک های ریسوند
celion 1 سمعک

سمعک Cellion

 

 

سمعک Cellion با تکنولوژی روز دنیا

سمعک Cellion ، سمعکی مدرن که دارای باتری های  با ظرفیت و قدرتمند یون لیتیوم  و بدون محل اتصالی برای شارژر می باشد ، این باتری ها با یک بار شارژ تا دو روز به طور مداوم  قابل استفاده هستند. سمعک Cellion از خانواده ی سمعک های سیگنیا با تکنولوژی هوشمند oneshell در رده سمعک های بسیار قدرتمند و پیشرفته جای باز کرده اند.

این مدل باتری های یون لیتیوم با شارژ بی سیم به سرعت شارژ شده و دیگر نگران تمام شدن باتری در بیرون از منزل نباشید. تعویض باتری به راحتی انجام می شود و بعد از اتمام شارژ سمعک به شکل اتوماتیک روشن شده و قابل استفاده می باشد.

celion 2 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

 

 شنوایی با کیفیت و خوب با سمعک Cellion

سمعک های دارای تکنولوژی پیشرفته و عملکرد های خاص در هر جای شلوغ و پر سرو صدایی که باشید در میان همهمه و گفتگوهای بلند  به راحتی با عملکرد اتوماتیک speech master  سمعک صداهای مزاحم و زمینه را جداسازی می کند تا بتواند با دیگر عملکرد ها صدای مورد نظر را تشخیص داده و بلند تر از بقیه صداها به گوش شما برساند و در این حین صدای نویز زمینه را کاهش داده تا به راحتی بتوانید بر روی صدای مورد نظر تمرکز کرده و از صداهای  اطراف شنوایی و تمرکز گوش فرد دچار مشکل نشود.

celion 3 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 وزوزگوش با سمعک جدید Cellion از خانواده سیگنیا

این سمعک با سیگنال های درمانی خود به صورت موج های ایستا و پویا  در درمان وزوزگوش کمک زیادی می کند. در مورد نحوه عملکرد این مورد با شنوایی شناس خود مشورت کنید.

celion 5 سمعکcelion 4 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عملکرد دیگر سمعک Cellion

ویژگی پیشرفته ی دیگر این سمعک با نام easy tek به شنوایی آسان و راحت در کنار دیگر عملکرد ها کمک شایانی کرده است. به وسیله ی این مورد می توانید سمعک بی سیم خود را به هدست استریوبا صدای با کیفیت  تغییر حالت داده و با دکمه ی چند کاره ی مدرن کوچکی که در آن تعبیه شده است می توانید کارهای از جمله : تغییر برنامه تنظیم شده سمعک،  تغییر  منبع صوتی به پخش کننده موسیقی ، خاموش و روشن کردن سمعک، پاسخ به تلفن ، تنظیم میران بلندی صدای سمعک در محیط و… اشاره کرد.

 

celion 6 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

چراغ LED  سمعک به شما نشان می دهد که چه موقع باید باتری را تعویض کنید .

 

celion 7 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اپلیکیشن سمعک Cellion

 

با نرم افزار touch control که به راحتی قابل نصب بر روی تلفن همراه شما می باشد سمعک Cellion را تنظیم کنید. ریموت کنترل کوچک امکان تنظیم صدا و عملکرد های سمعک را بدون نیاز به جلب توجه برایتان فراهم می کند.

 

celion 8 سمعک

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of