سمعک های ریسوند
سمعک اتیکن مدل Delta

سمعک اتیکن مدل Delta

سمعک دلتا یک سمعک بسیار کوچک و زیباست که رسیور آن داخل کانال گوش و آمپلی فایر و میکروفنهای آن در پشت لاله گوش جای می گیرد. با معرفی دلتا و قرارگیری رسیور در کانال گوش، نسل جدیدی از سمعکها معرفی می شوند که نه سمعک داخل گوشی هستند و نه سمعک پشت گوشی!

بلکه تحت عنوان RITE شناخته می شوند (Receiver In The Ear)

سمعک دلتا به گونه ای طراحی شده که درک گفتار در افراد مبتلا به کم شنوایی ملایم تا متوسط فرکانسهای بالا را در محیطهای پر سر و صدابالا ببرد.

تقریباً نیمی از افراد بالای ۵۰ سال دارای مشکل تشخیص گفتار در محیطهای پر سر و صدا هستند که می توانند به خوبی از سمعک دلتا استفاده کنند.

دلتا سمعکی زیبا و با کیفیت است که بسیار راحت در گوش قرار می گیرد و وضوح شنیداری بسیار خوبی را برای کاربران در محیطهای پر سر و صدا فراهم می آورد.

آيا مي‌دانيد از هر ۵ نفر، ۴ نفر رضايتمندي خود را با سمعك دلتا بدست مي‌آورند.

دلتا، سمعك دلخواه شما و مطابق با نيازهاي شما

تا چندي پيش سمعك دلتا فقط براي كسانيكه در فركانسهاي بالا افت شنوايي داشتند تجويز مي‌شد، اما امروزه با استفاده از تدابير خاصي اين محدوديت برداشته شده و شما مي توانيد براي انواع مختلف كم شنوايي آنرا تجويز كنيد. اين ويژگيها عبارت‌ است از:

– قابليت پوشش تا ۸۰ dB افت شنوايي

– امكان استفاده از قالب بسیار کوچک “micro mold” براي افت شنوايي در همه فركانس‌ها

سمعک دلتا در سه مدل دلتا ۸۰۰۰ و دلتا ۶۰۰۰ و دلتا ۴۰۰۰ موجود میباشد.

فواید سمعک دلتا

سمعک دلتا مانند یک سمعک پشت گوشی است که تمام مزایای سمعکهای داخل گوشی را دارا می باشد.(قرار گیری رسیور در کانال گوش و نزدیک بودن محل خروج صدا به پرده گوش). این سمعک قدرت تشخیص گفتار در محیطهای پر سر و صدا را بالا می برد و همچنین با استفاده از ۲ میکروفون دارای عملکرد دایرکشنال می باشد.به دلیل قرار گیری رسیور سمعک دلتا در داخل کانال گوش، می توان تقویت بسیار مناسبی در محدوده فرکانس های بالا برای فرد فراهم کرد که این نکته به همراه فیتینگ گوش باز سمعک دلتا تشخیص گفتار بسیار مطلوبی را فراهم می آورد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of