سمعک های ریسوند
سمعک اتیکن Dual

سمعک اتیکن مدل Dual

Dual Connect

مشخصلت کلی

با Dual ديگر لازم نيست كه مددجو بين عملكرد و اندازه يكي را انتخاب كند! Dual دارای طرحي جذاب و كيفيت صداي شگفت انگيز و نزديك به طبيعي است.

ظاهر زيبا

زماني كه مددجو براي اولين بار Dual را مي بيند عكس العمل مثبتي نشان داده و تصور مي كند راه حل قابل قبولي يافته است. با Dual مي توانيد به افراد بيشتري كمك كنيد. جوانان و سالمندان، كاربران جديد يا كاربراني كه سابقه استفاده از سمعك را دارند، خانم‌ها و آقايان همه مجذوب طراحي منحصر به فرد Dual مي شوند.

صداي مطلوب

Dual داراي ويژگي منحصر به فردي است كه ما آن را شنوايی فضائي (spatial sound) مي ناميم.مددجویان به آن شنوایی طبیعی می گویند. شنوایی فضائی ویژگی جدیدی در جبران کاهش شنوایی است که به كاربران سمعك كمك مي كند خود را با منشا دريافت اصوات بهتر تطبيق دهند.شما مي توانيد با يك جفت سمعك Dual به مددجوي خود واقعي‌ترين صدايي كه هرگز تجربه شنيدن آن را نداشته است ارائه دهيد.

تغيير شرايط شنيداري دشوار

استریمر (كه به صورت اختياري مي تواند همراه با سمعك تهيه شود)
مي تواند هنگام ارتباط با موبايل يا تلويزيون كه معمولا منبع اصلي نارضايتي مددجويان است، سيگنال را به صورت بی سيم (wireless) مستقيما به هر دو سمعك منتقل نمايد. در اين شرايط سمعك‌ها مشابه يك هندزفري عمل مي‌كنند.

Connect Line

با راه حل‌هايي كه connect line ارائه مي دهد كاربران سمعك مي توانند به سادگي با تلفن صحبت كنند، تلويزيون تماشا كنند و به موسيقي گوش دهند. Connect line باعث بهبود قابليت فهم گفتار و كيفيت صوت مي شود زيرا اصوات مستقيما از طريق استریمر به سمعك‌ها هدايت مي‌شوند.

Dual mini

مشخصات كلي

با Dual ديگر لازم نيست كه مددجو بين عملكرد و اندازه يكي را انتخاب كند! Dual دارای طرحي جذاب و كيفيت صداي شگفت انگيز و نزديك به طبيعي است.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of