سمعک های ریسوند
ENYA ReSound انیا ریساند

سمعک Enya resound ریساند

سمعک های خانواده Enya ریساند علاوه بر قیمت مناسب دارای سیستم وایرلس می باشد و امکان بهره گیری از ابزارهای جانبی و ارتباط با موبایل های هوشمند را فراهم نموده است. بیشترین سطح کیفیت صدا با استفاده از ارتباطات وایرلس در این سمعک ها برای کاربران فراهم شده است. این گروه از سمعک های Enya ریساند در عین ظاهر مناسب و کوچک ، قدرت بالایی داشته و طیف وسیعی از مشکلات شنوایی و وزوز گوش را پوشش می دهد.

 

enya resound reciever

ویژگی های منحصر به فرد سمعک های گروه Enya ریساند:

  1. تنظیم صدای اتوماتیک و هوشمند:

سمعک های گروه Enya دارای قابلیت شناسایی دقیق محیط های مختلف می باشد و بر اساس صداهای موجود، سطح شدت آنها را تنظیم میکند و راحتی استفاده کاربران از این سمعک ها را افزایش می دهد.

enya resound set

امکان بهره گیری از وسایل جانبی ویژه و ارتباط با موبایل های هوشمند:

وسایل جانبی ریساند در مدل های مختلفی در اختیار کاربر قرار دارد و با استفاده از آنها می توان ارتباط شفافی با وسایل صوتی مختلف مانند تلویزیون، موبایل ، ضبط صوت و … برقرار نمود. همچنین با استفاده از این سیستم ها میتوان در کنفرانس ها و کلاس های درس صدای گوینده را بطور مستقیم و شفاف دریافت نمود. همچنین امکان بهره گیری از اپلیکیشن های موبایل در گروه سمعک های Enya وجود دارد.

enya resound mobile

enya resound5

  1. درمان وزوز گوش:

پیشرفته ترین سیستم وزوز گوش در این سمعک قرار دارد و با استفاده از روند مورد نظر متخصصین کلینیک قلهک بیشترین بهره را از این تکنولوژی خواهید برد. برنامه های زمانی دقیق توسط متخصصین کلینیک قلهک به کاربران ارائه می گردد.

  1. امکان شناسایی دقیق محیط و تغییر برنامه هوشمند:

محیط های مختلف دارای خصوصیات صوتی متفاوت و منحصر به فردی می باشد. سمعک های این گروه توانایی شناسایی محیط های مختلف را دارد. در هر مکان سطح شدت صدای مربوط به همان جا فعال می گردد و نیاز کمتری به تغییر دستی صدای سمعک می باشد.

  1. تلفن اتوماتیک:

افراد دارای افت شنوایی مشکلاتی فراوانی در برقراری مکالمات تلفنی بیان می کنند. با استفاده از سمعک های Enya ریساند امکان استفاده از برنامه مخصوص تلفن بصورت اتوماتیک وجود دارد و با قرارگیری تلفن یا موبایل در نزدیکی سمعک بصورت هوشمند حالت تلفن فعال می گردد.

 

  1. امکان تمرکز دقیق بر گفتار در مکان های شلوغ:

سمعک های این گروه با استفاده از تقسیم بندی محیط های مختلف ، صداهای گفتاری را از یکدیگر تمایز می دهد و امکان شناسایی دقیق گفتار و تمرکز بر آن را فراهم می نماید. کیفیت صدای گفتاری در محیط های شلوغ حفظ گردیده و بالاترین سطح کیفیت و درک گفتار تضمین می گردد.

enya resound focus

 

سمعک های گروه Enya در سایز های مختلف در اختیار کاربران قرار می گیرد و گستره وسیعی از کاهش شنوایی را پوشش می دهد. این سمعک ها در مدل های CIC ، ITE ، BTE و Mini BTE و Mini RIE در دسترس می باشد.

enya resound whole

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of