سمعک های ریسوند
سمعک زیمنس مدل Explorer

سمعک زیمنس مدل Explorer

ساخته شده برای جادوی دوران کودکی
صدای خرخر گربه ، خرد شدن برگ درختان در زیر پاهای کوچک ، آهنگ آرامش بخش لالایی شبانه ، هر صدایی هر اندازه ناچیز برای کودکان پر از ناگفته هاست. سمعک های Siemens Explorer امکان لذت بردن از تک تک دسی بل های زندگی را برای کودکان فراهم می کند. چرا که منحصرا برای کودکانی با گوش های کوچک و ماجراجویی های باور نکردنی طراحی شده است. این سمعک در حین کشف دنیای تازه از از بروز خطرات احتمالی جلوگیری می کند. . سمعکی راحت نه تنها برای شنیدن صدای زندگی بلکه رها ساختن کودکان برای لذت بردن از آن.

همان طور که تمام والدین می دانند کودکان به سرعت رشد می شوند. این دلیل طراحی سمعک Siemens Explorer با قابلیت به روز رسانی است. سمعکی مناسب برای اطفال، کودکان نو پا و همچنین نوجوانان. این سمعک با انعطاف پذیری زیاد با تغییر نیازهای کودکان سازگار می شود. Siemens Explorer به کودک شما کمک می کند تا در تمام دوران کودکی دنیای اطراف را آن طور که باید کشف کند.

طراحی شده به منظور استفاده ی آسان

صفحات بعدی اطلاعاتی در مورد هر آنچه که شما در رابطه با نحوه ی قرارگیری سمعک و چگونگی نگهداری از آن لازم است در اختیار شما قرار داده است. علاوه بر این راه کارهای موثر در مواقع نیاز در پیشروی شما قرار داده شده است. ما به شما اطمینان خاطر می بخشیم که کودکان شما بعد از مدتی استفاده از سمعک Siemens Explorer به آن عادت خواهند کرد و در آن موقع به کمک Siemens Explorer بیشترین لذت را از زندگی خود خواهند برد.

بیشترین قدرت برای کودکان

گوش های کوچک کودکان به سمعک های کوچک اما پرقدرت نیازمند است. سمعک های Siemens Explorer 500P در اندازه ایی کوچک با قدرتی بالا طراحی شده اند. این سمعک ها با نیاز کودکان در سنین مختلف سازگارند. علاوه بر این در صورت افزایش میزان افت شنوایی در کودک شما نیازی به نگرانی در خصوص تعویض سمعک کودک نمی باشد. در صورت ایجاد تغییر در میزان افت شنوایی سمعک Seimens Explorer به راحتی قابل تغییر است.

افزایش درک گفتار

قابلیت شنیدن صداهایی با فرکانس بالا برای وضوح ودرک گفتار امری حایز اهمیت است. تحقیقات بالینی نشان داده است که سمعک هایی با رنج فرکانسی بالا، درک گفتار و زبان آموزی را در کودکان دارای افت شنوایی افزایش می دهد. بنابراین سمعک های Siemens Explorer با بیشترین رنج فرکانسی طراحی شدند که این ویژگی با کمک به شنیدن واضح تر اصوات به زبان آموزی کودک کمک می کند.

گوش کردن به گفتار مربی

ورودی مستقیم صوتی (DAL ) به منظور برقراری ارتباط برای کودکان کم شنوا در مدرسه طراحی شده است.این فناوری پرقدرت صدای معلم را مستقیما به سمعک قرار گرفته بر روی گوش های کوچک کودک شما می رساند. این سمعک سازگار با کلیه سیستم های FM موجود در مدرسه است. این ویژگی به کودکان کم شنوا در سنین مختلف کمک می کند تا از طریق صوتی رابطه ای اختصاصی با والدین، معلمین و سایر مربیان خود برقرار کنند. علاوه بر این نحوه ی عملکرد DAI کاملا به صورت خودکار است. به هنگامی که هیچ سیگنال FM دریافت نشود به طور خودکار میکروفن سمعک فعال است. اما به محض دریافت سیگنال های گفتار از سیستم FM سمعک به طور اتوماتیک به حالتFM تغییر برنامه می دهد.

نگاهی اجمالی بر ویژگی های سمعک های Siemens Explorer

explorerfeatures1

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of