سمعک های ریسوند
سمعک فوناک مدل eXtra

سمعک فوناک مدل eXtra

سمعک فوناک مدل eXtra

شنيدن و درك اصوات، دو امر ضروري در برقراري ارتباطات روزمره هستند. سمعک فوناک مدل eXtra با برخورداري از سيستم هوشمند تكنولوژي Digital Bionic  یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین سمعک های می باشد و صدايي با كيفيت را تولید نموده  و احساسي خوشايند را به همراه رضايت مندي از داشتن سمعكي زيبا برای استفاده کننده ی آن فراهم می آورد . این سمعک همانند دیگر سمعک های فوناک دارای تکنولوژی های پیشرفته ای بوده است که بهترین کیفیت را فراهم می آورد .

ویژگی های سمعک فوناک مدل eXtra

اين سمعك با استفاده از مدار ويژه Sound Manager ، قادر است با ارزيابي هوشمندانه محيط دو برنامه ويژه محيط ساكت يا پر سر و صدا را به طور اتوماتيك انتخاب كند. قابلیت به كارگيري برنامه هاي ويژه تلفن در سمعک فوناک مدل eXtra وجود دارد و این امکان استفاده راحت از اين وسيله ارتباطي را تضمين مي كند.اين سمعك، گردآورنده قابليت هاي كارامد و پيشرفته با قيمتي متعادل است.

برای تهیه و خرید هر نوع سمعک می توانید با کیلینیک سمعک قلهک تماس حاصل نمایید و هم چنین برای معاینه و مشاوره به صورت حضوری مراجعه نمایید . در مراجعه حضوری ابتدا از طریق تست های شنوایی میزان کم شنوایی شما سنجیده می وشد و سپس بر اساس آن برای شما مناسب ترین سمعک تجویز می شود و می توانید از بین مدلهای پیشنهادی یکی را انتخاب نمایید .

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of