سمعک های ریسوند
سمعک اتیکن مدل Go

سمعک اتیکن مدل Go

کیفیت صوتی بالا، مدل ها و اندازه های مختلف، GO را به سمعکی مبدل ساخته که برآورد کننده تمامی نیازهای بیماران از یک سمعک دیجیتال با قیمت مناسب است.

با سمعک GO شما می توانید سمعکتان را با هر اندازه ای انتخاب کنید.

محصولات این خانواده از اندازه ITE, ITC, MIC, CIC و تا مدل BTE موجود هستند. سمعک GO دارای دو کانال، فیلتر Soft Squelch یا Adaptation Manager و الگوریتم NAL-NL1 می باشد که همگی مقبولیت بالایی را از سوی فرد استفاده کننده فراهم می آورد .

در نرم افزار Genie ، فیتینگ سمعک GO به سادگی هرچه تمامتر انجام می شود.

یک سمعک دیجیتال برای همه افراد دنیا!

سمعک GO یکی دیگر از دستاوردهای کمپانی اتیکن است که حاصل تجربه ۱۰۰ ساله این شرکت می باشد این سمعک تمامی آنچه شما نیاز دارید راعرضه می دارد، تا با قیمتی مناسب بتوانید تمامی انتظارات بیمارتان را از سمعک دیجیتال برآورده سازید.

همین امروز سمعک GO را خریداری و با سمعک های معمولی خداحافظی کنید.

نصب نرم افزار Genie

نصب نرم افزار Genie ، شروع تنظیم سمعک GO

تنظیم سمعک GO بسیار ساده بوده و به سرعت انجام می شود. سمعک GO را می توانید به کمک نرم افزار Genie تحت Noah و یا با EasyFit تنظیم نمایید. در راهنمای تنظیم و فیتینگ این سمعک، پیشنهادات مفیدی برای تنظیم بهینه سمعک وجود دارد.

همچنین صدا سازها و تصاویر مختلفی در نرم افزار تعبیه گردیده است که به کمک آنها ادیولوژیست می تواند ارزیابی کلی از سمعک تنظیم شده داشته باشد.

روش های تنظیمی سمعک Go

در سمعک GO از روش تنظیمی NAL-NL1 استفاده می شود که Attack & Release Time و همچنین Adaptation Manager آن توسط کمپانی اتیکن طراحی شده است. این مسئله GO را به یک سمعک کامل تبدیل کرده است که دارای محاسن زیادی بوده و به سرعت از جانب فرد استفاده کننده مورد پذیرش واقع می شود.

NAL-NL1

NAL-NL1 نسخه غیرخطی است که توسط لابراتوار بین المللی اکوستیک استرالیا ابداع گردیده است . هدف این روش تنظیمی بهتر ساختن تشخیص گفتار و همتراز ساختن بلندی نسبی صدا برای فرد کم شنوا، با بلندی صدا در افراد با شنوایی نرمال می باشد.

این روش تنظیمی از شاخص فهم گفتار (SII) – برای افزایش بهره الحاقی در ۵۲ ادیوگرام مختلف بهره می گیرد. بر این اساس، روش NAL-NL1، بهره الحاقی را در هر فرکانس براساس میزان کم شنوایی و میانگین کم شنوایی در ۳ فرکانس، شیب ادیوگرام و شدت گفتار ورودی، محاسبه می کند.

جهت مطالعه بیشتر پیرامون سمعک GO به لینک های زیر مراجعه نمایید

تنظیم سمعک GO

مشخصات انواع مختلف

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of