سمعک های ریسوند
Insio 1 سمعک

سمعک Insio

 

سمعک Insio و کاربردهای پیشرفته ی آن

شنوایی راحت با سمعک بسیار کوچک Insio

این سمعک با اندازه ی فوق العاده کوچک خود، که به راحتی در گوش جاگذاری شده و متناسب فرم  گوش شما ساخته شده است  با لفظ تقریبا نامرئی خوانده می شود.  سمعک Insio با نرم افزار Touchcontrol به سادگی کنترل و تنظیم می شود.

Insio 2 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شنیدن نوای زندگی با سمعک تقریبا نامرئی Insio

سمعک Insio با اندازه های مختلف و کوچک مطابق خواست شما در مدل های متنوعی موجود است.

جاهای خیلی شلوغ و پر سرو صدا حتی افرادی که شنوایی طبیعی دارند را نیز دچار مشکل میکند. سمعک Insio با تکنولوژی پیشرفته ی speechmaster، صداهای مزاحم و زیرزمینه را برای شما کاهش می دهد وفرد با افزایش صدای بحث و گفتگویی که روی آن متمرکزشده،  شنوایی با کیفیت  بهتری را تجربه خواهد کرد ، بدین صورت به راحتی و بدون مشکل حرف های طرف مقابل را به وضوح شنیده و دیگر نیاز به تمرکز و دقت زیاد نیست.

Insio 5 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ایستادن در ایستگاه با سمعکInsio

 

برای سمعک Insio هیچ تفاوتی نخواهد داشت که شما در ایستگاه پر سرو صدا ایستاده اید یا شهربازی و یا حتی جاهای  شلوغ تر ، به راحتی با استفاده از عملکرد هوشمند و اتوماتیک speechmaster صدای مورد نظر شما افزایش یافته و نویز زمینه که در شنیدن صدای اصلی اختلال ایجاد میکند، توسط ویژگی های narrow directionality و  noice reduction کاهش می یابد.

 

Insio 4 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

 

رستوران با سمعک Insio

خوردن غذایی لذیذ در محیطی باز در کنار طبیعت بسیار دلپذیر است. با سمعک Insio به وسیله ی ویژگی دوگوشی ewindscreen و عملکرد اتوماتیک   speechmaster از صدای وزش باد در گوش ها رها می شوید و به آسانی همانند بقیه افراد از غذای خود لذت می برید.

 

Insio 3 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

محل کار با سمعک پیشرفته ی Insio

عملکرد های پیشرفته این سمعک به  فرد کمک می کند تا در محل کار و در میان صدای همهمه و گفتگوهای بقیه کارمندان و یا حتی در مطب دکتر به راحتی با ویژگی speechmaster  صدای گوینده را افزایش داده و با عملکرد noise reduction صدای شلوغی اطراف را کاهش دهد، در نتیجه به راحتی با دیگران تعامل خواهید داشت.

برنامه ی echoshield صدای پژواک محیط اطراف که در سالن یا محیط های بسته ایجاد می شود را کاهش داده که در نتیجه ی آن  فرد صداهایی با کیفیت بهتر می شنود.

 

Insio 6 سمعکInsio 7 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

 

ریموت کننترل سمعک Insio

با تکنولوژی هوشمند این مدل و اپلیکیشن touch control به راحتی در هر جا و مکانی که هستید می توانید زیر و بمی، میزان بلندی صدا را تنظیم کرده و از شنیدن صدا های با کیفیت و واضح لذت ببرید.

این برنامه بر روی نرم افزارهای اندروید و ios به سادگی نصب شده که می توانید به صورت نامحسوس سمعک خود را تنظیم کنید.

Insio 8 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

 

علاوه بر تکنولوژی پیشرفته، برای راحتی بیشتر، ریموت کنترل easy pocket  را به همراه میکروفون voice link به منظور عملکرد easytek در اختیار شما قرار می دهند تا تجربه ای خاص را در شنیدار تجربه کنید.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of