سمعک های ریسوند
سمعک یونیترون مدل Latitude 16

سمعک یونیترون مدل Latitude 16

سمعک یونیترون مدل Latitude 16

سمعک یونیترون مدل Latitude 16 یکی از مدلهای خانواده  unitron latitude می باشد که علاوه بر دارا بودن ويژگي هاي مشترك این خانواده  دارای ویژگی ها و خصوصیات منحصر بفرد نیز می باشد .یکی از جالبترین و جدید ترین تکنولوژی های استفاده شده در این سمعک ، مجهز بودن به  ۱۶ كانال و باند فركانسي  می باشد که این امر كمك مي كند تا فرد کم شنوا هيچ صدايي را از دست ندهد ، بنابراین سمعک یونیترون مدل Latitude 16 به عنوان یکی از دقیق ترین سمعک ها در جهان محسوب می شود .کمپانی یونیترون با تولید چنین سمعک زیبا و ظریف  و هوشمندی سعی در جلب رضایت مشتریان و تامین راحتی و سهولت استفاده از سمعک برای آنان نموده است . از انجایی که هر سمعک دارای ویژگی های خاص خود بوده و با توجه به آن ویژگی های برای افراد خاصی قابل استفاده و مناسب ایت ، همیشه با تجویز و مشاوره پزشک سمعک خود را انتخاب نمایید .

ویژگی های سمعک یونیترون مدل Latitude 16

– این سمعک  مجهز به دو نوع پردازش صوتي Linear ، WDRC براي بيماران مبتلا به پير گوشي ، افت شديد ، متوسط و … است.

– دارای قابلیتی  است که می توان به طور کاملا هوشمند صدا ها را در سه محيط مختلف احتمالي در زندگي شما ( شلوغ ، نيمه شلوغ و آرام ) تشخیص داده و كاملا” واضح تقويت نماید .

سمعک یونیترون مدل Latitude 16 مجهز به سه برنامه مجزا تحت كنترل افراد کم شنوا  و هم چنین دو سيستم بي سيم براي تسهيل مكالمات تلفني و استفاده از وسايل صوتي است.

– دارای تكنولوژيهاي منحصر به فرد براي اقزايش لذت استفاده کنندگان  از گوش سپردن به موسيقي هاي مختلف ( پاپ ، جاز ، كلاسيك و … ) و استفاده راحت از تلفنهاي موبايل و ثابت می باشد .

سمعک یونیترون مدل Latitude 16 همچنين داراي حافظه براي ضبط اطلاعاتي چون بلندي مورد قبول صدا در هر محيط براي شما و وضوح و كيفيت گفتار مطلوب افراد کم شنوا مي باشد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of