سمعک های ریسوند
motion 1 سمعک

سمعک  motion

 

سمعک  motion سمعکی پیشرفته

سمعکی بسیار کاربردی با کنترل ساده و راحت

این سمعک از طراحی ساده ای برخوردار است که برای هر نوع مشکل شنوایی کاربرد دارد. با استفاده از امکانات پیشرفته ی این مدل به راحتی در طول روزشنوایی خوبی را تجربه خواهید کرد.

سمعکی بسیار کوچک با قابلیت استفاده آسان

سمعک  motion در هر شرایط و در هر مکانی که هستید راحتی را برای شما به ارمغان می آورد. این سمعک دارای رده بندی مقاومت IP 67  می باشد که در برابر گرد و غبار و رطوبت و.. بسیار مقاوم است. با استفاده از هوک گوشی سمعک و تیوب باریک آن از تکنولوژی لذت ببرید.

motion 2 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شنیدن صدای واقعی زندگی

در طول روز برای خرید یا تفریح به فروشگاه های شلوغ یا مکان های پر رفت و آمد با صدای زیاد و همهمه خواهید رفت. حتی کسانی که شنوایی طبیعی دارند نیز در میان این شلوغی ها صدا ها را به سختی می شنوند. اما سمعک  motion به شما کمک می کند تا با تکنولوژی پیشرفته speech master ، صدای مورد نظرتان را بطور واضح بشنوید و صداهای مزاحم و نویز زمینه در این بین کمتر شنیده شوند تا به راحتی بتوانید بر روی صدایی که میخواهید تمرکز کرده و آن را به خوبی بشنوید.

 

motion 3 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

 

غذایی دلچسب با سمعک motion

سر میز غذا با مهمان ها در حال صحبت کردن هستید که در این بین بعضی ها با صدای بلندتر حرف می زنند و صدای خوردن قاشق و چنگال به ظروف می آید و این صداها برای تمرکز و توجه شما به طرف مقابل مشکل ایجاد می کند.

با سمعک motion همه این مشکلات به راحتی حل می شود، چه بسا که سمعک پیشرفته ی موشن با تکنولوژی soundsmoothing صدای برهم خوردن قاشق چنگال را کاهش داده و با ویژگی speechmaster صدای گفتار را از دیگر صداهای مزاحم زمینه جدا میکند تا با کیفیت بالا و به طور واضح از صحبت با دوستان خود لذت ببرید.

 

تفریح به همراه سمعک motion

موقع برگشت رسیده و در کنار صدای بوق ماشینها و همهمه ی جمعیت صدای باد نیز شدیدتر می شود. سمعک motion با عملکرد کاهش نویز noice reduction و ویژگی دو گوشی  ewindscreen صدای وزش باد و ماشینها را کم کرده ، توسط ویژگی اتوماتیک speech master صدای همهمه را از گفتار جدامی کند.

مهمانی شاد و مفرح با سمعکی پیشرفته

وارد سالنی بزرگ و شلوغ می شوید که صدای بحث و گفتگو ها از طریق دیوار ها اکو می شود سمعک motion با عملکرد    motion echoshield صدای اکو شده راملایم تر کرده تا شنوایی خوب و با کیفیتی از محیط داشته باشید.

 

motion 4 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

 

موسیقی به همراه سمعک motion

گوش دادن به موسیقی در هر جا حس خوبی را منتقل می کند. سمعک  motion به وسیله ی برنامه ی HD Music با  کیفیت صدایی فوق العاده، شنیدن موسیقی را لذت بخش تر میکند.

motion 5 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تماس های تلفنی با کیفیت

 

بعد از برقراری تماس و برخورد گوش با تلفن سمعک  motion با ویژگی twin phone همزمان صدای شنیده شده را به دو گوش شما منتقل می کند تا درک بهتری از مکالمه داشته باشید. با قابلیت پیشرفته ی easytek به راحتی موسیقی مورد نظر خود را بشنوید و یا توسط ان به تلفن های دارای بلوتوث وصل شده و بدین صورت کنترل سمعک را بدست گیرید.

motion 7 سمعک motion 6 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

ویژگی touch control

 

این عملکرد کنترل راحت و بدون دردسر سمعک را در دست شما قرار می دهد تا در هر موقعیتی که هستید بتوانید زیری یا بمی  ومیزان بلندی صدا را تنظیم نمایید.

 

motion 8 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اپلیکیشن ها

با نصب نرم افزار touch control  بر روی تلفن همراه می توانید در برنامه سمعک تغییر ایجاد کرده و میزان صدای شنیداری را به دلخواه تغییر دهید. با استفاده ازگزینه ی کفشک صوتی در سمعک های motion Sa و  motion IP به راحتی در محیط های پر سرو صدا مستقیما داده ها را به سیستم FM انتقال دهید.

 

وزوزگوش و سمعک motion

سیگنال های درمان وزوگوش موج هایی به صورت پویا و ایستا تولید میکنند که با کمک متخصص شنوایی می توانید این مشکل را برطرف کنید.

 

motion 9 سمعک

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of