سمعک های ریسوند
سمعک یونیترون مدل Moxi 3G

سمعک یونیترون مدل Moxi 3G

سمعک یونیترون مدل Moxi 3G

کمپانی یونیترون در اکتبر، سمعک یونیترون مدل Moxi 3G را به عنوان نسل جدید سمعکهای CRT بی سیم با باطری ۳۱۲ معرفی نمود. این محصول نوین و تکنولوژی پیشرفته به کارگرفته شده در آن به طور مؤثری درک گفتار در حضور نویز را ارتقاء می بخشد، این ویژگی این سمعک حتی در حالت فیتینگ باز هم محسوس می باشد. همچنین عملکرد بی سیم این سمعک در زندگی امروز بسیاری افراد کم شنوا خصوصیتی بسیار مطلوب به شمار می آید. سمعک یونیترون مدل Moxi 3G را می توان برای طیف گسترده ای از کم شنواییهای ملایم تا متوسط رو به شدید تجویز نمود.

ویژگی های سمعک یونیترون مدل Moxi 3G

برتری گفتار به نویز محیط حتی در فیتینگ باز

در این سمعک تکنولوژی Smart Focus بکار گرفته شده است که یک برنامه کاملا” اتوماتیک است که موجب می گردد فرد کم شنوا بدون نیاز به تنظیم دستی در هر لحظه از شنوایی راحت در هر محیطی برخوردار گردد.لازم به ذکر است که در حال حاضر کمپانی یونیترون تنها تولید کننده سمعک مجهز به تکنولوژی Smart Focus می باشد.

برقراری ارتباط در ایده آل ترین سطح

سمعک یونیترون مدل Moxi 3G پاسخی است به نیاز افراد کم شنوایی که پیوسته خواهان در ارتباط بودن هستند، البته از طریق تکنولوژی بی سیم و تکنولوژی تلفن آسان (اتوماتیک). سیستم بی سیم Uni Fi™ دسترسی آسان از طریق بلوتوث را به وسایلی چون تلفنهای همراه، پخش کننده های MP3، سیستمهای FM و به تازگی تلویزیون می نماید. جدیدترین امکان موجود در سمعک Moxi 3G که UTV نام دارد صدای تلویزیون را به صورت استریو (شفاف و با وضوح عالی) و به طور مستقیم به سمعک یونیترون مدل Moxi 3G  می رساند، به این ترتیب افراد کم شنوا بالاخره می تموانند بدون دغدغه ایجاد مزاحمت برای دیگران، تلویزیون تماشا نمایند.

ویژگی سمعک یونیترون مدل Moxi3G

انواع تکنولوژی های سمعک یونیترون مدل Moxi 3G

سمعک Moxi 3G از اواسط اکتبر ۲۰۱۰ در چهار رده تکنولوژیکی به شرح زیر توزیع گشته است:
۱- رده فوق پیشرفته (Preium) : Passport TM
۲- رده پیشرفته Latitude 16
۳- رده میانی Latitude 8
۴- رده اقتصادی Latitude 4

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of