سمعک های ریسوند
pure13BT1 سمعک

سمعک Pure 13 BT

 

سمعک های پیشرفته و مدرن Pure 13 BT

سمعک مدل Pure 13 BT از خانواده سیگنیا در دنیای ارتباطات و شنوایی با امکانات مدرن، شنوایی با کیفیت و خوبی را به فرد ارائه می دهد.

 

صدای زندگی با سمعک  Pure 13 BT

سمعک Pure 13 BT در محیط های پر سر و صدا به خوبی صدایی با کیفیت و با وضوح بالا ارائه می دهند که توسط نر م افزار my control فرد شنوایی بی نظیری را تجربه خواهد کرد.

 

 

pure13BT2 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ویژگی های بلوتوث  سمعک های جدید Pure 13 BT

Sound exposure- سمعک Pure 13 BT، محیط را بررسی کرده و طبق میزان صدایی که از نزدیک و دور دریافت می کند، مشخصات صدای خاصی را نسبت به میزان صدایی که دریافت می کند برای فرد ایجاد و قابل شنیدن می نماید.

Motion reader- سمعک  Pure 13 BT طبق اطلاعاتی که توسط تنظیمات حرکتی نرم افزار my control از محیط اطراف دریافت می کند می تواند درحین حرکت، صدا ها را بررسی کرده و شنوایی قابل توجهی را ارائه دهد.

موزیک-  این سمعک ها با تکنولوژی پیشرفته و امکانات بالای نرم افزاری می توانند برای شما  شنیدن موسیقی مورد علاقه تان را در کنسرت یا هر جایی که هستید  لذت بخش کنند. با پخش موسیقی، صدا مستقیما به گوش ها منتقل شده وبه راحتی قابل شنیدن می گردد.

Stream line TV- به وسیله ی اپلیکیشن My Control می توانید میزان بلندی صدایی که پخش می شود را کنترل و تنظیم کنید. Stream line TV  صدای پخش شده از تلویزیون را مستقیم به سمعک  Pure 13 BT انتقال داده تا همانند بقیه به راحتی در کنار دوستان و خانواده به تماشای تلویزیون بپردازید.

پاسخگویی به تلفن- با سمعک  Pure 13 BT  می توانید به صورت مستقیم تماس های تلفنی را به سمعک انتفال دهید.

 

pure13BT3 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

 

دیگر امکانات سمعک Pure 13 BT

اپلیکیشن My  Control برنامه ای فوق العاده کاربردی در سمعک Pure 13 BT می باشد که در شنوایی و تنظیم صدا، ارسال و انتقال اطلاعات، پردازش و… نقش بسزایی دارد. این برنامه به راحتی بر روی سیستم عامل   ios نصب شده و قابلیت استفاده از امکانات مدرن به شما داده می شود.

اپلیکیشن دیگری  با نام  My hearing  نیز ابزار های پشتیبانی را برای شنوایی راحت و بدون درد سر در حین مسافرت و .. در اختیار شما میگذارد.

 

pure13BT4 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

رهایی از وزوزگوش

سمعک Pure 13 BT با ویژگی های خاص و منحصر به فرد خود در درمان وزوز گوش به شما کمک می کند. حتما از یک متخصص شنوایی برای حل این مشکل مشورت بگیرید.

 دریافت مol افزار طلاعاتی که توسط تنظیمات کند برای فرد ایجاد و قابل شنیدن می کند.

 

 

 pure13BT5 سمعک

 

 

 

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of