سمعک های ریسوند
silk 1 سمعک

سمعک silk

 

سمعک silk سمعکی مدرن در دنیای تکنولوژی

سمعک پیشرفته و جدید silk  اندازه ای بسیار کوچک دارد که عملا به آن نامرئی می گویند. این سمعک بسیار راحت ونرم بوده و دقیقا مناسب فرم قالب گوش شما ساخته شده است. در کنار جدیدترین سمعک silk شنوایی فوق العاده با کیفیتی را تجربه کنید.

silk 2 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

نحوه استفاده از سمعک silk

می توانید در کلینیک سمعک را امتحان کرده و مناسب شنوایی خود تنظیم کنید. این سمعک نرم از جنس سیلیکون می باشد که با سری  click sleeves  تنظیمات لازم شنوایی توسط متخصص شنوایی صورت می گیرد و به راحتی می توانید از شنیدن صدا ها با وضوح و کیفیت بالا لذت ببرید.

silk 3 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عملکرد onemic

این ویژگی دو گوشی  جهت دار، به شما کمک می کند تا  صداهای نزدیک و روبروی خود را بهتر شنیده و از شر صداهای مزاحم و دور تر خلاص شوید ، در این صورت  بهترمی توانید بر روی کلمات شنیده شده تمرکز کنید.

silk 4 سمعک                 silk 5 سمعک

 

 

 

 

 

سمعک silk با استفاده از عملکرد اتصال بی سیم می تواند صدا را مستقیما به گوش های شما انتقال دهد تا همانند بقیه ازشنیدن مکالمات و موسیقی لذت ببرید.

 

silk 6 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سمعک silk در محیط کار

یکی دیگر از ویژگی های سمعک silk عملکرد اتوماتیک speechmaster می باشد که در مجالس، مراکز خرید، کنسرت و … که سر و صدای زیاد امکان تمرکز و توجه به صدای مورد نظر را به شما نمی دهد ، با کاهش صدای همهمه ی اطراف و افزایش صدای مورد نظر،  شنوایی با وضوح و کیفیت بالا را برایتان به ارمغان می آورد.

 

silk 7 سمعکsilk 8 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

این ویژگی تمامی ساختارهای صدایی اطراف را بررسی و پردازش می کند تا بتواند به تشخیص انچه شما می خواهید بپردازد.

silk 9 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اپلیکیشن سمعک مدرن silk

با نصب این برنامه بر روی تلفن همراه خود می توانید از امکانت این مدل برای تنظیم صدا و برنامه و افزایش یا کاهش صدا ، زیرو بمی و.. استفاده کنید.

با برنامه touch control می توانید سمعک را از طریق تلفن همراه کنترل نمایید. نرم افزار easytek به منظور تغییر سمعک بیسیم به هدست استریو با کیفیت بالا، صدای استریو را به طور مستقیم و با وضوح از منبع صدا به گوش فرد منتقل می کند.

silk 10 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

 

وزوز گوش

سمعک silk نیز با کمک سیگنال های درمان موج های ایستا و پویا به درمان وزوگوش کمک می کند.

 

 

 

 

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of