سمعک های ریسوند
سمعک YUU یونیترون

سمعک YUU یونیترون

سمعک YUU یونیترون

کمپانی یونیترون پیشرو در ساخت انواع سمعک های هوشمند می باشد ، سمعک های این کمپانی بر طبق استاندارد های ساخت سمعک و بررسی های مداوم توسط متخصصین در این زمینه ساخته و تولید می شوند . یکی از جالب ترین مدلهای سمعک تولید شده توسط این برند ، سمعک YUU یونیترون می باشد .نکته ی قبل توجه این است که تمامی تولیدات این کمپانی سمعک یونیترون علاوه بر تست صحت محصول در ازمایشگاه توسط افراد کم شنوا نیز تست می گردد ، در واقع توسط بیماران تست شده و در صورت مناسب بودن و رضایت و عملکرد درست به بازار جهانی عرضه می شوند . سمعک YUU یونیترون دارای ویگی های خاصی است که در زمانی که درحال استفاده از آن هستید ، می تواند خود را با شرايط شما هماهنگ كند. در ادامه  این ویژگی ها ذکر شده است :

ویژگی های سمعک YUU یونیترون

– استفاده از  پيشرفته ترين تكنولوژي جهت  تقويت صدا برای افراد کم شنوا

سمعک YUU یونیترون یکی از پیشرفته ترین سمعک های هوشمند و اتوماتیک می باشد که دارای عملکرد کاملاا هوشمندانه است .

– این سمعک در اندازه ها و مدلهای مختلف برای استفاده توسط افراد کم شنوا با نیاز های مختلف تهیه شده است و از انواع آن می توان به مدلهای پشت گوشي،پشت گوشي مينياتوري و داخل گوشي اشاره کرد .

–  سمعک YUU یونیترون دارای تعداد بیست كانال مجزاي فركانسي می باشد که از طریق آنها تمام صداها و به خصوص صداهاي گفتاري را بسيار واضح و طبيعي خواهيد شنيد.

– قابليت كار به صورت كاملا” هوشمند و اتوماتيك براي راحتي افراد کم شنوا از دیگر ویژگی های این سمعک میباشد.

– داراي سه برنامه مكمل تحت كنترل شما براي محيطهاي ويژه كار يا زندگي.

– در سمعک YUU یونیترون تقويت هريك از صداهاي محيط (گفتار-غيرگفتار) به طور هوشمند صورت مي گيرد تا همواره صحبتهاي ديگران را به خوبي بشنويد.

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of