سمعک های ریسوند
ویژگی سمعک سفران اتیکن

صدای طبیعی سمعکهای سفران

صدای طبیعی سمعکهای سفران

با سمعک سفران، راحت شنیدن را تجربه خواهید کرد. در این سمعک با استفاده از فن آوری فیتینگ گوش باز، از تهویه هوا در کانال گوش برخوردار خواهید شد و بنابراین احساس ناراحتی ناشی از مسدود شدن کانال گوش بوسیله قالب ازبین خواهد رفت.

فیتینگ گوش باز

سمعک سفران اتیکن

 

سمعکهای سفران دارای سیستم کنترل کننده فیدبک است که سوت سمعک را بطور اتوماتیک حذف می کند تا بیمار در هنگام استفاده از سمعک، دیگر مشکل فیدبک صوتی را نداشته باشد.

با استفاده از سمعک سفران، بیمار از شنیدن صدای سمعک لذت میبرد، زیرا که این صدا، صدای زندگی است.

سمعک سفران موجب میشود صداها به زندگی شما طعم و مزه بدهند!

ویژگیها در یک نگاه

سمعکهای سفران آنقدر کیفیت صدا را افزایش می دهد که کاملاً به صدای طبیعی نزدیک می شود.

همچنین، وقتی که شما به عنوان مثال کودکی را در آغوش می گیرید، سمعکتان سوت نمی زند و حتی این امکان را فراهم می سازد که به جای قالبهای معمولی از فیتینگ گوش باز استفاده کنید.

فیتینگ گوش باز

فایده اصلی گوش باز، بهبود کیفیت صدا است که این مسئله به دلیل حذف اثر انسداد و فیدبک صوتی انقلابی را در دنیای سمعک ایجاد کرده است.

اکوستیک گوش باز به شما امکان انجام فیتینگ گوش باز را می دهد، بطوریکه کیفیت صدا بسیار طبیعی می شود و فیدبک صوتی هم حذف می شود. بنابراین به دلیل وجود مدار DFC در سمعک سفران، امکان استفاده از ونتهای بزرگتر بدون نگرانی از فیدبک صوتی وجود دارد.

DFC حذف پویای فیدبک

سیستم حذف پویای فیدبک در سمعکهای سفران ، دائماً خروجی سمعک را بررسی می کند و در صورت بروز فیدبک، آن را از طریق حذف فازی- بدون کاهش بهره سمعک- حذف می نماید.

کوردا – استفاده از تیوپ نازک و قالب باز

سمعکهای سفران می تواند با استفاده از تیوب نازک و قالب باز، امکان فیتینگ گوش باز را فراهم آورد. که در این شرایط فرد بدون اثر انسداد و فیدبک صوتی می تواند صدای طبیعی و با کیفیتی را بشنود. فیتینگ باز در سه وضعیت Plus dome – Open dome و قالبهای رایج در دسترس است.

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of