سمعک های ریسوند
عملکرد سمعک safran اتیکن

عملکرد هوشمند و انتخاب درست سفران اتیکن

هوش مصنوعی در سمعک سفران

این قابلیت می تواند بهترین تعادل را بین صداهای محیطی و صداهای اطراف زندگی فرد برقرار کند، بدین ترتیب این سمعک می تواند در موقعیتهای مختلف بهترین شرایط شنیداری را انتخاب کند.

هوش مصنوعی در سمعک سفران پیوسته صدای محیط را ارزیابی می کند و بطور اتوماتیک بهترین خروجی را بعد از پردازش چند مرحله ای ارائه می دهد.

ویژگیها در یک نگاه

 

وجود خاصیت بهینه سازی در سفران موجب می شود این سمعک دائماً محیط اطراف را بررسی کند و بهترین امکان درک گفتار را با توجه به موقعیت فرد استفاه کننده فراهم کند.

هوش مصنوعی

کارآیی هوش مصنوعی این است که بطور پیوسته و خودکار شرایطی را فراهم می کند که از طریق پردازش چندمرحله ای بیشترین نسبت سیگنال به نویز فراهم می شود.

Automatic Adaptation Manager

بیشتر وقتها تنظیم اتوماتیک بهره برای رسیدن به اهداف موردنظر، پردازش هموار و یکپارچه ای ایجاد می کند که نگرانی برگشت سمعک و همچنین تعداد جلسات مشاوره بعداز تجویز سمعک را کاهش می دهد.

برای رسیدن به این منظور مراحل adaptation و فاصله زمانی بین مراحل را انتخاب کنید در اینحالت Adaptation Manager بطور خودکار بهره را محاسبه و تنظیم می کند.

 

Adaptation Manager سمعک سفران

حافظه سمعک سفران و Envirogram

حافظه سمعک سفران، اطلاعات صوتی پیرامون فرد را جمع آوری می کند و به عنوان مثال با استفاده از آن می توان فهمید که فرد استفاده کننده روزی چند ساعت از سمعک استفاده کرده و یا در چه نوع محیط صوتی شامل:

گفتار – گفتار در حضور نویز و یا نویز تنها به سر می برده است. Envirogram مشخص می کند که تحت چه شرایطی سمعک به نیازهای روزانه فرد استفاده کننده پاسخ می دهد.

حافظه سمعک سفران

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of