سمعک های ریسوند
محصولات سمعک

محصولات سمعک

محصولات سمعک و شنوایی

محصولات سمعک دارای انواع متفاوت در برند های مختلفی می باشد که در سالهای متمادی فعالیت کارخانه ها و برندهای مختلف در زمینه ارائه تجهیزات مختلف شنیداری به تکمیل رسیده است و برای همه سلیقه ها و مطابق با انواع نیازها سمعک تولید شده است .در سایت کلینیک شنوایی و سمعک قلهک به صورت کامل به توصیف و معرفی محصولات سمعک پرداخته ایم و این محصولات شنوایی در برند های مختلفی مثل استارکی ، ویدکس ، یونیترون، فوناک ، زیمنس و ….. می باشد و ما در کلینیک خود مجموعه ای از بهترین ها را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید به راحتی انتخاب سمعک را انجام دهید .

انواع محصولات سمعک

سمعک ها در سایز ها و شکل ها و رنگ های مختلف برای تمامی سلیقه ها تولید شده اند . با توجه به کارایی و تکنولوژی های به کار رفته در آنها برای نیاز های مختلف بیماران توسط متخصصان شنوایی تجویز می شوند . تولیدکنندگان محصولات سمعک ، همواره به ارائه نو آوری های جدید ادامه می دهند و محصولات جدید را مطابق با تکنولوژی های جدیدو نیاز های روز افزون بیماران و هم چنین متناسب با سبک جدید زندگی به بازار جهانی عرضه می دارند برای مثال  از جدیدترین محصولات سمعک می توان به سمعک های زیر اشاره کرد .

– سمعک های ضد آب قابل استفاده در هوای مرطوب ، استخر و سونا و …

سمعک های ریموت کنترل که از طریق یک دستگاه ریموت به آسانی قابل کنترل هستند مثلا صدای انها را به این وسیله می توانید کم و زیاد کنید .

– سمعک های داخل گوشی که برای انواع افت شنوایی قابل استفاده هستند و به صورت پنهان در داخل گوش قرار می گیرند  و یکی از بهترین نمونه های محصولات سمعک هستند .

– سمعک های عینکی و …….

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of