سمعک های ریسوند
PURE 1 سمعک

ویژگی های سمعک Pure

سمعک Pure

سمعک Pure  سمعکی شیک ، زیبا و بسیار کوچک می باشد. سمعکی منحصر به فرد که به شما این امکان را می دهد تا در هر جا و مکانی که هستید بتوانید به راحتی و با آرامش به محیط اطراف خود گوش فرا دهید.

 

سمعکی راحت با کاربرد آسان

سمعک Pure  طبق استاندارد  IP 67 نسبت به رطوبت ، گرد و غبار و کثیفی مقاومت دارد.

pure-سمعک-2 شنوایی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

شنیدن صداهای واقعی باسمعک Pure

رفت و آمد در محل های شلوغ با نویز بالا مانند فروشگاه ها, رستوران، مراکز خرید بزرگ یا حتی شهر بازی برای افراد عادی با شنوایی معمولی نیز نیازمند تمرکز و دقت بالا برای شنیدن صحبت های افراد  می باشد. این مشکل با سمعک پیور به آسانی قابل حل است.

مدل جدید از سمعک Pure با تکنولوژی پیشرفته ی Speech master   به راحتی و به طور پیوسته صداهایی که می شنوید را بررسی کرده و صدای هم صحبت شما را از دیگر صداهای اطراف جدا می کند تا بتوانید به راحتی در میان شلوغی و همهمه ، صدای هم صحبت تان را بشنوید و بدون هیچ مشکلی با هم گفتگو کنید.

 

pure-3 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

 

سمعک Pure و صداهای فراخوان در ایستگاه

 

صداهای فراخوان در ایستگاه به منظور اعلام اطلاعات در بلند گوها و گفتگوهای افراد در این بین به راحتی با سمعک پیور جداسازی می شود. سمعک Pure با استفاده از تکنولوژی speech Master  صدای مورد نظر شما را از بقیه صداها جدا کرده و حتی به منظور راحتی در شنیدن، صدای فرد مقابل را از بقیه ی صدا ها کمی بلندتر می کند تا مشکلی در شنیدن میان انبوه صداها ایجاد نشود.

 

pure-4 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

 

کار و تجارت در کنار تکنولوژی سمعک

تمرکز درکار و یا شنیدن صداهای مورد نیاز به همراه کار در دفتری بزرگ با صدای مکرر زنگ تلفن و گفتگو های دیگر کارمندان شاید به نظر دشوار برسد. اما این مشکل با استفاده از ویژگی اتوماتیک سمعک  Pure یعنی  speech masterبرطرف می شود.

با این ویژگی صداهای مد نظر شما بلند تر از دیگر صداها شنیده می شود، این در حالی است که با ویژگی directionality  و همچنین  noise reduction صداهای دورتر و خارج از محدوده شنیداری را کم کرده تا صدای مد نظر بالاتر رفته و تمرکز در کنار شنیدار به خوبی صورت بگیرد.

بدین صورت در مهمانی، مجالس، سالن های اجتماعات به خوبی میتوانید بشنوید و در کنار بقیه ی افراد لذت ببرید و به کار و تجارت خود بپردازید.

 

PURE5 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

غذایی لذت بخش به همراه موسیقی دلنواز با Pure

با عملکرد پیشرفته و تکنولوژی بالای این سمعک به راحتی می توانید در هر محیطی از خوردن غذای خود و هم صحبتی در کنار دوستان لذت ببرید. خوردن غذایی لذیذ کنار دریا با صدای وزش باد یا حتی نشستن در رستوران های بزرگ و پر رفت و آمد و سالن عروسی با سمعک پیور Pure بدون مشکل ، به راحتی و بدون فکر و تمرکز زیاد روی صداها انجام می شود.

برای گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود در هر جایی، تنها کافی است با فشردن کلیدی از طریق اپلیکیشن  touchControl  با فعال کردن ویژگی HD Music از شنیدن نت های موسیقی مورد علاقه خود لذت ببرید .

شارژر سمعک

سمعک Pure شارژری بسیار کوچک و تقریبا نامرئی دارد که شما در هر جایی که باشید به راحتی می توانید سمعک را دور از چشم بقیه شارژ کنید.

 

PURE 6 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ابزارهای پیشرفته سمعک Pure

تنها با فشردن دکمه کوچک و هوشمند تعبیه شده در سمعک Pure ،  می توان به وسیله ی آن سمعک را روشن و خاموش کنید. این کلید کاربردهای  دیگری از جمله: پاسخ دادن به تلفن ، تغییر سمعک بی سیم به هدست استریو، تغییر صدا به پخش کننده موسیقی، تنظیم میزان بلندی صدا و… دارد که از دیگر امکانات این مدل سمعک به شمار می رود.

با چراغ LED از روشن و خاموش بودن آن مطلع می شوید.

 

PURE7 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

 

ریموت کنترل

در واقع با نصب نرم افزار TouchControl  امکان کنترل سمعک در دستان شما قرار میگیرد و به راحتی می توان صدای شنیداری را کم یا زیاد کرده و به همان میزان بمی و زیری صدا را تنظیم نمایید.

دیگر ابزارهای هوشمندی هم چون میکروفون به همراه voiceLink به منظور عملکرد easytek و remotecontrol  با نام easypocket  و شارژر، کار با سمعک را برای این عزیزان لذت بخش ترکرده است.

 

 

PURE8 سمعک

 

 

 

 

 

 

 

 

 

سمعک Pure و وزوز گوش

بامشورت متخصص شنوایی خود و به کمک سمعک پیور می توانید از طریق موج های ایستا و پویا به همراه سیگنالهای درمانی، از  مشکل وزوزگوش خلاص شوید.

 

PURE9 سمعک

 

 

 

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of