سمعک های ریسوند
کلینیک شنوایی سنجی

کلینیک شنوایی سنجی

کلینیک شنوایی سنجی سمعک قلهک

کلینیک شنوایی سنجی قلهک واقع در خیابان شریعتی استان تهران، یکی از بهترین مراکز درمانی موجود در ایران است که مجهز به کادر پزشکی مجرب و تجهیزات پیشرفته میباشد. از سال ۱۳۷۱ با مدیریت سرکار خانم بیگدلی فعالیت خود را آغاز نموده و در خدمت مراجعه کنندگان محترم می باشد .این کلینیک شنوایی سنجی خدماتی از جمله اسکرینگ شنوایی نوزادان تازه متولد شده، انجام آزمایشات شنوایی تشخیصی جهت درمان و توانبخشی مشکلات شنوایی و تعادل و خدمات ساخت صدا شکن  را ارائه می دهد .

تجویز سمعک در کلینیک شنوایی سنجی قلهک

این مرکز علاوه بر انجام آزمایشات و بررسی های لازم برای سنجش میزان شناوایی و اختلالات مربوط به آن، انواع محصولات شنوایی معتبر را برای درمان و بهبود بخشیدن به انواع کم شنوایی گوش نیز برای بیماران تجویز می نماید . با مراجعه به این کلینیک شنوایی سنجی پس از معاینه، بهترین های سمعک با توجه به نیاز و بودجه ی شما پیشنهاد می گردد و لازم به ذکر است که تمامی محصولات پیشنهادی از برندهای مهم و معتبر دنیا می باشند که این برندها شامل پیشرفته ترین  و با کیفیت ترین سمعک ها می باشند . در کلینیک شنوایی سنجی قلهک انواع سمعک های دیجیتالی و ریموت کنترل نیز با توجه به نیاز و تمایل بیماران برای آنها تجویز خواهد شد .شما می توانید برای انجام معاینات و ویزیت توسط ادیولوژیست یا پزشک متخصص، به صورت حضوری و در دو نوبت صبح و بعد از ظهر مراجعه نمایید .

لازم به ذکر است که این مرکز به عنوان یکی از معتبر ترین مراکز و کلینیک شنوایی سنجی در تهران، خدمات پس از فروش سمعک را نیز به خریداران محترم ارائه می دهد .

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of