سمعک های ریسوند
کوچکترین سمعک

کوچکترین سمعک

کوچکترین سمعک

برای خیلی از افراد به ویژه خانم ها ، زیبایی بسیار اهمیت دارد و استفاده از سمعک های سایز بزرگ و سمعک هایی که نامرئی نیستند زیبایی گوش را تحت تاثیر قرار می دهد . سازندگان سمعک در سراسر جهان این نکته را مد نظر قرار داده اند و سعی در ایجاد کوچکترین سمعک ها داشته اند به گونه ای که توسط دیگران قابل رویت نباشد و یا حداقل در نگاه اول به چشم نیاید .انواع سمعک های نامرئی در کلینیک سمعک قلهک موجود می باشد و ما براساس سلیقه و نیاز بیماران خود این نوع از با کیفیت ترین سمعک ها را به آنها توصیه می نماییم . سمعک های نامرئی به عنوان کوچکترین سمعک ها  به صورت سفارشی و بر اساس اندازه و شکل گوش شما، در عمق داخل کانال گوش قرار می گیرند، به طوری که هیچ کس نمی تواند آن ها را ببیند و کاملا در درون گوش شما قرار می گیرند . در کلینیک شنوایی و سمعک قلهک  بر اساس شرایط گوش بیمار و میزان افت شنوایی وی ، یکی از انواع کوچکترین سمعک ها در برندهای مختلف مثل استارکی ، یونیترون ، ویدکس ، زیمنس و …. به او پیشنهاد می گردد .

کوچکترین سمعک های نامرئی

– سمعک Intiga از برند اتیکن : یک سمعک هوشمند می باشد که در داخل کانال گوش قرار می گیرد ، دارای قابلیت هایی مثل تشخیص نشانه های گفتاری می باشد و در وضعیتی نزدیک به پرده ی گوش بیمار قرار می گیرد بنابراین وضوح و کیفیت صدا بسیار خوب خواهد بود . این سمعک یکی از کوچکترین سمعک ها ی موجود در جهان است .

– سمعک Soundlens از برند استارکی : سمعکی است نامرئی  که در عمق کانال گوش بیمار جای می گیرد .دارای ویژگی هایی مثل کنترل فیدبک بسیار عالی، حفاظت گفتار و تکنولوژی کاهش نویز می باشد

کوچکترین سمعک نانو Nano از برند فوناک : این سمعک دارای حداقل اندازه با حداکثر کارایی به عنوان یک سمعک کاملا پیشرفته در محیط های مختلف شنوایی می باشد. نانوی فوناک مناسب افت های شنوایی ملایم تا متوسط-شدید است.

– سمعک میکرو CIC از برند یونیترون : کاملا نامرئی با قرارگیری در داحل کانال گوش می باشد . سمعکی هوشمند و تخصصی است

 

 

دیدگاه بگذارید

avatar
  Subscribe  
Notify of